Nejčastější dotazy


ČASTO KLADENÉ DOTAZY
 

Jaké je dávkování?

Doporučené dávkování produktů na praní Puella - do nádobky na aviváž nalít 5ml koncentrátu a do pračky vložit 4kg prádla. (5ml odpovídá množství plného víčka u naší 500ml a 250ml láhve nebo dvou víčků u 50ml láhve. U jednorázových vzorků je celý obsah sáčku 5ml )

Poměr 5ml koncentrátu/4kg je doporučené dávkování při kterém si zákazník může podle potřeby upravit intenzitu vůně snížením/navýšením dávky pro slabší/silnější projev vůně.


Pro podrobné pokyny o dávkování a doporučeních při používání našich produktů, navštivte prosím stránku Návod dávkování

 
Neznám vůně PUELLA, kterou vůni byste mi doporučili?

Na začátek bychom Vám doporučili jednorázové vzorky našich všech vůní, které nabízíme v setu 6ks. Po vyzkoušení vzorků si zákazník sám vybere vůni která mu nejvíc sedne.

 

Je PUELLA vhodná i do sušičky?

Po praní prádla s našimi produkty je možné jej sušit iv sušičce, protože neztratí svou vůni ani po usušení.

 

Jaká je doba doručení?

Pokud si objednávku vytvoříte do 11:00 na zboží, které je skladem, vaši objednávku expresně zabalíme a budeme ještě večer odesílat. Balíček bude za normálních okolností v průběhu 1-2-3 pracovní dnů při Vás. Za určitých okolností, jako jsou například špatné jízdní podmínky, může doručení trvat déle.

 

JAKÉ ZPŮSOBY DOPRAVY NABÍZÍTE?

Nabízíme dopravu přímo na zvolenou adresu kurýrem, na výdejní místa ale i do samoobslužných výdejních boxů. Více informací naleznete na stránce Doprava a způsoby platby.

 

Od jaké částky je doprava zdarma?

Způsob dopravy při objednávce nad 2450 Kč je zdarma (netýká se poplatku za dobírku). Více informací naleznete na stránce Doprava a způsoby platby.

 

Máte nějaké aktivity pro zákazníky?

Na našich sociálních sítích Facebook a Instagram se dělají často soutěže o naše produkty

 

Který produkt byste doporučili jako dárek?

Naše produkty se hodí jako dárek pro všechny příležitosti a svátky. Doporučujeme si vybrat některou z různých velikostí dárkových krabiček, které naleznete na našem e-shopu v sekci dárkové krabičky

OTÁZKA NA SLOŽENÍ PARFÉMU NA PRANÍ?

Naše parfémy na praní vynikají tím, že na rozdíl od běžných aviváží nezanášejí pračku, neucpávají vlákna prádla a neporušují tak jeho funkčnost. Navíc jejich složení obsahuje vysoké procento vonných olejů, což zajišťuje intenzivní a dlouhotrvající vůni.

PUELLA – Parfémy na praní neobsahují:
Těžké kovy, znečišťující rezidua, dioxan, SVHC, parabeny, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Produkt také disponuje označením: Cruelty free a Vegan.
Neobsahuje složky živočišného původu a nebyl testován na zvířatech.

 


VÍTE PROČ JSOU PRODUKTY PUELLA DOSTUPNÉ POUZE NA NAŠEM E-SHOPU A NE V BĚŽNÝCH OBCHODNÍCH ŘETĚZCÍCH?

Rádi bychom vám poskytli odpověď na tuto otázku a vysvětlili, proč jsme se rozhodli implementovat tuto strategii:

  • Jeden z hlavních důvodů je, že si velmi potrpíme na kvalitu našich produktů. Na prvním místě jsme se rozhodli udržet přímý vztah se zákazníky a poskytnout jim nejlepší možnou zkušenost při nákupu. Vytvořením vlastního e-shopu jsme schopni komunikovat přímo s vámi, reagovat na vaše dotazy a poskytnout osobní a individualizovaný přístup. Věříme, že takto dokážeme naplnit vaše očekávání a zajistit vaši maximální spokojenost.

  • Důležitým faktorem je také udržitelná kvalita našich produktů. Věnovali jsme spoustu času a úsilí výběru nejkvalitnějších surovin a zajištění toho, že naše produkty splňují nejvyšší standardy. Věříme, že tímto způsobem udržujeme vysokou úroveň kvality a poskytujeme vám jen to nejlepší.

  • Kromě toho, nabízení produktů výlučně prostřednictvím e-shopu nám umožňuje udržet ceny stabilní a přístupné. Úspory, kterých dosáhneme v oblasti provozu a distribuce, následně investujeme do zlepšování kvality našich produktů a poskytování tak lepší hodnoty za vaše peníze.

    Doufáme, že jsme vám touto odpovědí vysvětlili naše důvody a ukázali, že nám opravdu záleží na vás jako našich zákaznících a na kvalitě našich produktů. Máte-li jakékoli další dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám zodpovíme jakékoli Vaše dotazy.
Parfémy na praní
Parfémy na praní
Přejít na kategorii →
pěny do koupele
Pěny do koupele
Přejít na kategorii →
Bytové parfémy
Bytové parfémy
Přejít na kategorii →
Vzorky, dárková balení
Vzorky, dárková balení
Přejít na kategorii →
Zpět do obchodu