Často kladené dotazy FAQ

Dobrý den, vítejte v internetovém obchodě PUELLA. Naše parfémy na praní jsou nejvoňavější náhradou aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA překvapivé svou intenzitou. Prádlo je dlouhodobě voňavé, neuvěřitelně jemné na dotek a po vyprání je vhodné i do sušičky. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale i vaše prostředí.

 

Už Vás nebaví, že Vám po vyprání prádlo nevoní?

 

PUELLA s jedinečnými vůněmi provoní Vaše prádlo i domácnost. Vaše prádlo zůstává voňavé i po několika měsících ve vašem šatníku. Puella Vám přinese radost z praní a voňavé prádlo díky nenahraditelným vůním parfémů na praní.

 

Jaké je dávkování?

-Doporučené dávkování produktů na praní Puella - do nádobky na aviváž nalít 5ml koncentrátu a do pračky vložit 4kg prádla. (5ml odpovídá množství plného víčka u naší 500ml a 250ml láhve nebo dvou víčků u 50ml láhve. U jednorázových vzorků je celý obsah sáčku 5ml )

-poměr 5ml koncentrátu/4kg je doporučeno dávkování při kterém si zákazník může podle potřeby upravit intenzitu vůně snížením/navýšením dávky pro slabší/silnější projev vůně.

 

Neznám vůně PUELLA, kterou vůni byste mi doporučili?

-určitě na začátek bychom Vám doporučili jednorázové vzorky našich všech vůní, které nabízíme v setu 6ks -po vyzkoušení vzorků si zákazník sám vybere vůni která mu nejvíc sedne -vzorky naleznete na našem e-shopu (www.PUELLAvune.cz)

 

Je PUELLA vhodná i do sušičky?

-po vyprání s produkty PUELLA prádlo lze sušit i v sušičce a navíc neztratí svou vůni ani po usušení.

 

Jaká je doba doručení?

-pokud si objednávku vytvoříte do 11:00 na zboží, které je skladem, vaši objednávku expresně zabalíme a budeme ještě večer odesílat. Balíček bude za 1-2-3 pracovní dny při Vás.

 

Od jaké částky je doprava zdarma?

- dopravu při objednávce nad 2450 Kč máte zdarma

 

Máte nějaké aktivity pro zákazníky?

- Na našich sociálních sítích Facebook a Instagram se dělají často soutěže o naše produkty

 

Který produkt byste doporučili jako dárek?

- Naše produkty se hodí jako dárek pro všechny příležitosti a svátky. Doporučujeme si vybrat některou z různých velikostí dárkových krabiček, které naleznete na našem e-shopu v sekci dárkové krabičky a poukázky.

 

Umíte mi balíček poslat i mimo ČR?

- Objednávat můžete nejen z Česka (www.PUELLAvune.cz), Slovenska (www.PUELLAvone.sk)  Maďarska (www.PUELLAillatok.hu) ale také z celé EU (www.PUELLAscents.com)