Spolupráce

Jsi influencer a máš zájem o společnou spolupráci?

Drazí potenciální influenceři,

chceme s vámi sdílet důležité informace o našich podmínkách spolupráce. Soustřeďujeme se na vůni, péči, praní a pocit luxusu. Chceme spolupracovat s těmi, kdo opravdu sdílejí naši lásku k našim produktům a hodnotám, které reprezentujeme. Rozumíme, že mnozí z vás mají podobné zájmy a je pro nás stejně důležité, aby vaši příznivci nebo fanoušci sdíleli tyto hodnoty také. Při výběru partnerů pro spolupráci upřednostňujeme a klademe důraz na:

1. Dosah a počet fanoušků má přesahovat číslo 50 000
2. Cílová skupina jsou ženy nad 25r.
3. Statistiky vašeho profilu za posledních 30 dní (obsah a jak se vaše komunita reaguje)
4. Preferujeme dlouhodobé spolupráce
5. Platformy: TikTok, Instagram (video+foto)


Proto, pokud máte zájem o spolupráci s námi, rádi bychom se blíže podívali na vaši platformu, obsah a jak se vaše komunita angažuje. Chceme, aby naše spolupráce byla vzájemně prospěšná a autentická.

Pokud se domníváte, že spolu můžeme vytvořit hodnotný obsah a posílit naši značku, pošlete nám vaši představu o spolupráci i s vašimi statistikami na e-mail: miroslava.lesnanska@puellavone.sk Radi si s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Máte zájem o prodej našich výrobků ve vašem obchodě nebo chcete Puellu prodávat velkoobchodně?

Jsi majitelem kamenného obchodu a hledáš způsoby, jak přilákat nové zákazníky? Zvaž použití naší značky PUELLA parfémy, které zvyšují každodennost na úroveň luxusu.

Každý parfém je vyroben z prvotřídních surovin a je k dispozici v různých vůních, od citrusových po smyslné dřevité tóny.

Obohatíš svůj sortiment a získáš nové zákazníky spoluprací s PUELLA.

Kontaktuj nás na adrese support@PUELLAvune.cz pro více informací.

2 položek celkem
Zpět do obchodu