Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 31243 hodnocení
5
31051x
4
117x
3
15x
2
10x
1
50x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

DŠ Avatar autora Dana Štádlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
MB Avatar autora Margita Böhmová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
AJ Avatar autora Alena jebava Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
Super
EK Avatar autora Eva Kepáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
jsem velmi spokojená
ŠŠ Avatar autora Šárka Šulcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
Top
FD Avatar autora Frantisek Dohnálek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
Obchod super
AJ Avatar autora Alice Janského Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
MM Avatar autora Monika Marini Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
Ano velmi
TG Avatar autora Terezie Grúberová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
Doporučuji všem, kteří milují dlouhotrvající vůní, jak prádla, tak i bytu ❤️.
LV Avatar autora Lenka Veitova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
IS Avatar autora Iva Seidlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
Rychlé dodání, vždy bez problémů. Doporučuji :)
VJ Avatar autora Vendula Ježková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
Naprosto. Mam celou radu
I Avatar autora Irena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2026
Nakoupila jsem poprvé a jsem moc spokojená. Parfém na praní voní nádherně.
MJ Avatar autora Monika Jarebicová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2026
Velmi spokojená vůně jsou příjemné
RB Avatar autora Ruzena Blízková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2026
Velmi spokojená a zároveň jsem ho doporučila svým známým. Budu tyto produkty i nadále používat.
MK Avatar autora Markéta Kulíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2026
Jsem spokojená, modrá vůně je velmi příjemná... doporučuji
HS Avatar autora Hana Schusterová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2026
Koupila jsem vzorky a božská vůně u všech, ale nejvíc mi voní bílá 👍 určitě nakoupím
MF Avatar autora Marie Fianová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2026
Nejvíce mi voní zelený parfém na pradlo (sázka na jistotu), teď zkouším i modrý. Parfémy provoní celý byt a stačí malé množství. Prací gely mám poprvé. Využila jsem akce 1+2 zdarma. Rychlé a seriózní jednání. Nakupuju opakovane a jsem velmi spokojená.
MČ Avatar autora Miloslava Čížková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2026
BK Avatar autora Blanka Kloučková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2026
Velká spokojenost, rychlé dodání

Ovládací prvky výpisu

31243 položek celkem