Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 31324 hodnocení
5
31129x
4
117x
3
16x
2
9x
1
53x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

IH Avatar autora Irena Hanušová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.10.2025
Naprosto bezkonkurenční, nádherně voňavé, absolutní spokojenost i s dodáním.👍👍👍👍
MS Avatar autora Martina Sykorova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.10.2025
maji nejlepsi vune
MB Avatar autora Martina Bambušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.10.2025
SP Avatar autora Svatava Procházková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.10.2025
Velice
JP Avatar autora Jana Poláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.10.2025
Krásné vůně, parfém do pračky nejlepší zelená, vůně do bytu zatím modrá. Budu dokupovat a zkoušet i ostatní. Zakoupila jsem i jako dárek, také spokojenost.
TD Avatar autora Tanja Dychka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.10.2025
MB Avatar autora Monika Behounkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.10.2025
Ano spokojenost
PM Avatar autora Petra Myslilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Rychlé dodání, spokojenost.
AK Avatar autora Alena Kempfová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Zelená perfektní, mám u vchodu do chodby , jemně voní celé prostranství.
JP Avatar autora Jaroslava Prýlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Úžasná věc. Na úklid je perfektní , po použití ještě bonus - vydrží dlouho vonět
JP Avatar autora Jiří Procházka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Určitě doporučím a na Vánoce to bude skvělej dárek. Testovací sada pro smraďochy 😂
AK Avatar autora Arnošt Kozák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Vše na vysoké úrovni
MK Avatar autora Marcela Katonová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Bezkonkurenční
RM Avatar autora Romana Martinicova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
JL Avatar autora Jindriska Ledrerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Jsem spokojená moc vše je v pořádku vyřízené,rychlá komunikace.Co se týká výrobků jsou bezkonkurenční jak kvalitou tak i výběrem.I nároční zákazník si může vybrat dle svého vkusu.Vřele doporučují.
MK Avatar autora Michaela Krčmářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Jsem velmi spokojená, používám parfémy do pračky, voní nám od toho celý byt!
KH Avatar autora Kateřina Horáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Miluji to prádlo voní provoní to celý byt
Z Avatar autora Zdenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Velmi, s vůněmi do praní rovněž, zelená vévodí
KJ Avatar autora Karina Jandečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Miluju všechny vůně, krásně provoní byt a zachumlat se večer do nádherné voňavé peřinky je ráj 🩷
EK Avatar autora Eva Kinčlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
Doporučuji,rychlé dodání.Úžasné vůně,zelená je top.

Ovládací prvky výpisu

31324 položek celkem