Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 30801 hodnocení
5
30625x
4
110x
3
13x
2
8x
1
45x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MH Avatar autora Marie Hečová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.3.2026
Naprostá spokojenost
MH Avatar autora Markéta Hanzlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.3.2026
VH Avatar autora Vendulka Hamplová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.3.2026
Doporučuji, zboží dodáno do maximálně tří dnů. SUPER.
MH Avatar autora Marie Hobzova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.3.2026
Ano,krásné vůně,velká spokojenost
K Avatar autora kristýna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.3.2026
Mám ráda puellu je to pro mě příjemná vůne prádla, detskeho oblečení , ložního povlečení, která vydrží opravdu hodně dlouho a kterou jsem si zamilovala.. ❤️❤️❤️❤️❤️
AP Avatar autora Andrea Prokůpková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.3.2026
Veliká spokojenost,určitě měnit nebudu.
Avatar autora Tereza Šimoníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.3.2026
Krásně voní
A Avatar autora Alena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.3.2026
Jsem velice spokojena. Produkty krásně provoní celý byt.
VC Avatar autora Vlasta Christovova' Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2026
Jsem spokojena velice. Produkty krásné vůně.
AF Avatar autora Aneta Feču Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2026
Vůni jsem pořídila prvně a musím říct, že jsem velmi spokojená. Prala jsem záclony a závěsy a vůně skutečně krásně rozvoněla celý byt. Určitě doporučuji.
Avatar autora František Ščudla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2026
Prostě dokonalý produkt
ZF Avatar autora Zdeněk Filip Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2026
KN Avatar autora Květa Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2026
puella je ze všech vůní nejlepší jsem velice spokojená
FI Avatar autora Fabianová Irena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2026
RK Avatar autora Renáta Konečná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2026
Vždy spokojenost. Jak s výrobky tak s komunikací.
PK Avatar autora Petra Křenková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2026
LR Avatar autora Lucie Rulíšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2026
Vše proběhlo rychle,spokojenost 👍 vůně používám pravidelně a líbí se mi jejich výdrž
JV Avatar autora Jaroslav Virimejev Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2026
Vse funguje jak ma a hlavně voni :) mohu jen doporučit
JD Avatar autora Jan Dron Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2026
Vše v pořádku, krásné voní, doporučuji
Avatar autora Ivana Šilhánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2026
Funguje jak má, i po vyndání ze sušičky obě ponožky drží pohromadě

Ovládací prvky výpisu

30801 položek celkem