Objevte výhody pracího gelu Puella v různých velikostech

Na barevné, bílé nebo černé prádlo? Pro jemné či odolné oblečení? S pracím gelem Puella nemusíte činit složitá rozhodnutí. Je vhodný pro všechny typy tkanin a postará se o příjemnou vůni. Díky třem novým velikostem si vyberete, je-li vás doma více, perete hodně nebo jen jednou za čas.

vůně čistého prádla (zdroj: Adobe Stock)

 

5 benefitů pracího gelu Puella

Jaké výhody může mít prací gel? Možná budete překvapeni

 

1. Jemná péče o vaše oblečení

Prací gel Puella obsahuje speciální čistící látky a enzymy, které účinně odstraní špínu a zápach i při nízkých teplotách. Je vhodný pro ruční i automatické praní, při kterém šetrně čistí a chrání barvy i texturu látek. Díky tomu s ním můžete prát jemné, sportovní nebo dětské oblečení.

 

2. Lehce kombinovatelný s aviváží či parfémem

Stalo se vám někdy, že vůně pracího gelu a avivážního prostředku spolu neladily? Prací gel Puella má jemnou nevtíravou vůni, která dává vyniknout ostatním prostředkům přidaným k ošetření prádla, proto si spolu s ním můžete koupit kteroukoli aviváž či parfém na praní.

 

3. Pro menší i větší množství oblečení

Prací gel Puella je dostupný v různých baleních – 1 litr, 0,5 litru a 250 ml, dle velikosti domácnosti, množství prádla či frekvence praní.

 

Jaký objem pracího gelu vybrat a proč?

 

  • Máte-li větší rodinu nebo potřebujete prací gel pro náročnější praní, doporučujeme zvolit balení o objemu 1 litr. Vydrží 100 praní v závislosti na tvrdosti vody a množství špinavého prádla. 
  • Pro menší rodiny doporučujeme balení o objemu 500 ml, které vystačí přibližně na 50 praní. Obsahuje stejné množství aktivních látek jako litrové balení, takže vaše prádlo bude stejně čisté a svěží.
  • Nejmenší balení o objemu 250 ml je ideální, pokud bydlíte sami nebo jen s partnerem a perete méně často. Toto balení vystačí přibližně na 25 praní, v závislosti na tvrdosti vody. Balení 250 ml je skvělou volbou i na cesty.

 

4. Kvalitní a nezávadné složení

Prací gel neobsahuje těžké kovy a je vhodný i pro alergiky. Nenajdete v něm žádné mikroplasty a bez starostí po něm mohou sáhnout i vegani. 

 

5. Vhodný pro všechny typy praček

Prací gel Puella můžete použít v různých modelech a značkách praček bez ohledu na to, zda se jedná o pračky s předním nebo vrchním plněním, nebo o high-efficiency (HE) pračky, které vyžadují speciální nízko pěnivé čistící prostředky. Gel je efektivní při různých režimech pračky, včetně jemného praní, intenzivního praní nebo ekonomických a ekologických programů.

 

praní v pračce (zdroj: Adobe Stock)

 

Výhody používání pracího gelu oproti prášku

V čem je prací gel lepší než prášek?

 

Menší spotřeba, delší výdrž

Prací gely jsou koncentrovanější než prací prášky, což znamená, že ke stejnému množství prádla potřebujete méně prostředku. 

 

Důkladné rozpuštění

Na rozdíl od prášků, gely nezanechávají bílé stopy na oblečení a neucpávají pračky. Máte-li tvrdou vodu, gely jsou lepší volbou, protože nevytváří vápenatý povlak.

 

Bez obav z rozsypání při dávkování

Gel je ve formě tekutiny, takže se snadno nalévá přímo do dávkovače na prací prostředek. Správné množství se proto odměřuje snáze, než je tomu u prášku. Jednoduše nalijete požadovaný objem gelu podle množství a stupně znečištění oblečení. Návod naleznete vždy na balení.

 

Účinné odstranění skvrn

Prací gel obsahuje koncentrované složky, které účinně odstraňují skvrny a zajišťují čistotu tkanin. Gel proniká hluboko do vláken a výsledkem je dokonale čisté a osvěžené oblečení s příjemnou vůní.

 

barevné a bílé tkaniny (zdroj: Adobe Stock)

 

Účinný i při krátkých programech

Gel na rozdíl od prášku působí ihned od začátku praní, a proto dosahuje vysoké účinnosti i při krátkých pracích cyklech.

Ať už máte doma spoustu barevného oblečení, vaší skříni kraluje černá, nebo překračujete hromady dětského oblečení, prací gel Puella si poradí s každým typem a barvou textilu.

Zpět do obchodu