Jsou produkty Puella bezpečné pro používání během těhotenství?

Parfémy na praní Puella, jakož i ostatní produkty, jsou bezpečné pro použití v těhotenství a neovlivňují plodnost. Naše produkty jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a podle přísných zákonů a nařízení Evropské unie.

Parfém na praní First Dream v minulosti obsahoval látku s názvem Butylphenyl methylpropional, která se v kosmetickém průmyslu Evropské unie používala jako parfémová složka v produktech osobní hygieny, v mýdlech a v produktech pro péči o vlasy. Produkt, který v té době danou látkou disponoval, obsahoval všechny potřebné informace včetně složení a upozornění v souladu s platnými zákony.

Používání této látky bylo od 01.03 2022 omezeno a zakázáno. Látka byla klasifikována jako nevhodná, a to i z důvodu podezření na možné negativní účinky na reprodukční systém lidského organismu.

V důsledku toho jsme tuto látku ze složení parfému na praní First Dream odstranili. Na základě zákazu prodeje produktů s obsahem této látky jsme od 01.03.2022 příslušné výrobky stáhli z prodeje a jejich výroba byla ukončena.

Zpět do obchodu