Jiné

Dají se produkty Puella koupit také v sítí prodejen DM?

Produkty Puella lze zakoupit pouze v našem e-shopu puellavune.cz. Můžete si objednat zkušební set vzorků nebo vybrat některý z našich oblíbených výrobků.

Jak vás můžu kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu support@PUELLAvune.cz, telefonicky na čísle +420 705 949 223 a přes naše sociální sítě Facebook a Instagram.

Nabízíte také aktivity a soutěže pro zákazníky?

Pro aktivity a soutěže sledujte naše sociální sítě.

Proč jsou produkty dostupné pouze u nás?

Jsme výhradní distributor značky Puella a produkty prodáváme pouze přes náš e-shop. Kamenné prodejny nemáme.

Co je cruelty free a vegan?

Znamená to, že naše produkty neobsahují složky živočišného původu a nebyly testovány na zvířatech.

Je to vhodné pro alergiky, děti, miminka, zvířata?

Naše produkty používají také alergici a ekzematici.

Oblíbené jsou nejen mezi našimi dospělými zákazníky, ale také se nacházejí v šatnících novorozenců a dětí. Na praní zvířecího textilu to nedoporučujeme.

Dávkování si můžete přizpůsobit podle potřeby, kdyby byla vůně příliš intenzivní.

V takovém případě doporučujeme dávkování snížit až o polovinu.

Pro vyzkoušení naší aviváže poslouží zkušební set, který si můžete objednat na našem eshopu: www.PUELLAvune.cz/vzorky-6ks

Jsou produkty Puella šetrné k životnímu prostředí?

V Puelle zodpovědně přistupujeme k ochraně životního prostředí. Naše parfémy na praní neobsahují: těžké kovy, znečišťující rezidua, dioxan, SVHC, parabeny, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Parfém se v pračce aplikuje přímo na oblečení a nejde do odpadní vody. Při dodržování doporučeného dávkování a manipulací s produkty Puella, je vhodná i pro čističky a čistírny odpadních vod.

Info ohledně nových produktů

Sledujte naše sociální sítě a dozvíte se jako první :)

Jsou produkty Puella dermatologicky testovány?

Společnost PUELLA podrobila své parfémy na praní dermatologickému testování standardně vyhrazenému pro kosmetické produkty.

Je však důležité poznamenat, že používání parfémů k praní je totožné s používáním běžných aviváží a odlišuje se od tradičního nanášení kosmetických výrobků přímo na pokožku.

Navzdory této odlišnosti se testování parfémů setkalo s úspěchem, který potvrdil, že při dodržení správného dávkování a náležité manipulace jsou tyto výrobky bezpečné pro pokožku a vhodné pro jejich zamýšlené použití.

9 položek celkem
Zpět do obchodu