Jsou parfémy na praní Puella vhodné pro alergiky, pro děti a pro zvířata?

Ano, naše parfémy na praní jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro každého, včetně alergiků, dětí a zvířat..

  • Pro alergiky

Parfémy na praní jsou vhodné i pro lidi trpící alergiemi a ekzémem.

Všechny naše produkty jsou dermatologicky testovány. Testování provedla společnost CENTRUM estetické dermatologie, léčby akné a obličejových dermatóz syncare plus. r. o., 27.09.2023. Více informací a konkrétní výsledky naleznete na stránkách jednotlivých parfémů na praní. 

  • Pro děti

Produkty Puella jsou oblíbenou volbou pro rodiny s dětmi díky jejich šetrnému složení. Dávkování si můžete přizpůsobit dle potřeby. Pokud by byla vůně příliš intenzivní, doporučujeme dávkování snížit až o polovinu.

  • Pro zvířata

Produkty Puella jsou vhodné i k praní textilií určených pro zvířata. Zvířata mají několikanásobně citlivější čich než lidé, proto i v tomto případě doporučujeme dávkování snížit až o polovinu. To zajistí, že vůně nebude pro vaše zvířátko příliš intenzivní a nebude jej rušit..

 

Další užitečné informace

  • Zkušební set: Chcete vyzkoušet naši náhradu aviváže? Objednejte si zkušební set přímo zde. Ideální způsob, jak zjistit, zda náš produkt vyhovuje vašim potřebám.
  • Složení produktů: Naše parfémy na praní neobsahují těžké kovy, znečišťující rezidua, dioxan, SVHC, parabeny, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.
  • Dávkování produktů: Pro optimální výsledky doporučujeme dodržovat doporučené dávkování a pokyny uvedené na etiketě našich produktů. Více informací o správném dávkování naleznete zde.
Zpět do obchodu