Zkušební set - Parfémy na praní

PUELLA Zkušební set vzorků

Set šesti jednorázových vzorků parfémů na praní (6 x 5ml)

First Dream JaLu Double Y EmiJa Frayo Queenka

Zaujaly Vás naše parfémované náhrady aviváže, ale nevíte která vůně se Vám hodí víc?

Nabízíme Vám možnost objednat si kompletní sadu šesti jednorázových vzorků, abyste vůně odzkoušeli a přesvědčili se o kvalitě a jedinečnosti našich vůní do pračky.

Jeden vzorek = jedno praní.

Také s možností dopravy zdarma
Varianta
Skladem
75 Kč –34 % 49 Kč
Kategorie: Parfémy na praní
Zkušební set - Parfémy na praní
Tip
75 Kč –34 %

Máte na výběr z pestrého spektra vůní, přičemž si z naší nabídky vybere opravdu každý. Například First Dream vám nabízí sladkou symfonii levandule a vanilky, která vás zahalí do jemné a uklidňující vůně. Pro ty, kteří dávají přednost svěžesti květin a citrusů, je zde volba JaLu, která přináší osvěžující harmonii těchto prvků. Pokud hledáte něco s exotickým nádechem, jistě oceníte Double Y se smyslnou vůní květu ylang ylang.

EmiJa vás zase zavede do světa ovocných a kořeněných tónů, takže je skvělou volbou pro ty, kteří mají v oblibě bohaté a zajímavé vůně. Pro milovníky květinovo-ovocných kompozic je zde volba Frayo, která spojuje květinové a ovocné prvky do jedinečné symfonie vůní. A pokud máte slabost pro ovocně-květinové vůně, určitě si zamilujete Queenku, která vás obklopí nejsladší a neodolatelnou vůní.

 

Puella parfém na praní je skvělou alternativou tradičních aviváží. Naše inovativní vůně jsou vyrobeny na bázi vonných olejů a jejich unikátní složení můžete použít pro všechny druhy tkanin. Svou výraznou a dlouhotrvající intenzitou provoní vaše prádlo a vytvoří ve vaší domácnosti příjemnou atmosféru.

Při používání těchto olejových parfémů se navíc nemusíte obávat negativního vlivu na pračku a sušičku.

 

Dermatologicky testováno

Společnost PUELLA podrobila své parfémy na praní dermatologickému testování standardně vyhrazenému pro kosmetické produkty. Je však důležité poznamenat, že používání parfémů k praní je totožné s používáním běžných aviváží a odlišuje se od tradičního nanášení kosmetických výrobků přímo na pokožku. Navzdory této odlišnosti se testování parfémů setkalo s úspěchem, který potvrdil, že při dodržení správného dávkování a náležité manipulace jsou tyto výrobky bezpečné pro pokožku a vhodné pro jejich zamýšlené použití.

Dermatologický test PUELLA parfémů na praní pro PUELLAvone s.r.o. provedla společnost: CENTRUM estetické dermatologie, léčby akné a obličejových dermatóz syncare plus, s.r.o. , 27.09.2023. (k dispozici ke stažení zde)

Dbáme na poctivé složení a kvalitu našich produktů
Neobsahuje
těžké kovy
Vhodné
pro vegany
Bez nanolátek
a mikroplastů
Bez parabenů

Parfémy na praní neobsahují: Těžké kovy, znečišťující rezidua, dioxan, SVHC, parabeny, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Netestováno na zvířatech & veganské složení. 

Máte dotazy?

 

Zodpovíme vám je

Odpovědi
Navrženo pro vaši domácnost

 

Naše parfémy na praní vynikají tím, že na rozdíl od běžných aviváží nezanášejí pračku, neucpávají vlákna prádla a neporušují tak jeho funkčnost. Navíc jejich složení obsahuje vysoké procento vonných olejů, což zajišťuje intenzivní a dlouhotrvající vůni.

Tipy pro používání a dávkování

Důležité informace o produkte

Tyto informace obsahují standardní legislativní upozornění pro tento typ produktu.

 
First Dream – sladká kombinace levandule a vanilky.
PUELLA – parfémy na praní, nejvoňavější náhrada aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA výjimečné svým intenzivním projevem. Prádlo je dlouhodobě voňavé a svou vůni neztrácí ani po vysušení v sušičce. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale dokonce i Váš domov. Dávkování: Produkty PUELLA jsou silně koncentrované, proto stačí použít malé množství, díky čemuž jsou i šetrné k vaší pračce (jedna dávka = 5ml/4kg prádla). Varování! Přípravek je určen výhradně do pračky (oddíl pro aviváž). Při potřísnění jakéhokoli povrchu, ihned otřete navlhčeným hadrem / opláchněte vodou. Vhodné do praní s teplotou vody do 60 °C. Při vyšších teplotách vody hrozí poškození plastových součástí spotřebiče. Složení: 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; Linalool; Linalyl-acetát; Hexyl-salicylát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2naftyl)ethan-1-on ; Hexylcinnamaldehyd;Kumarin; Citronellol; Eugenol; Undek-10-enal; d-Limonen; Geranyl-acetát; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal; δ-Damaskon. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický provodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.JaLu –
svěží kombinace květin a citrusů.
PUELLA – parfémy na praní, nejvoňavější náhrada aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA výjimečné svým intenzivním projevem. Prádlo je dlouhodobě voňavé a svou vůni neztrácí ani po vysušení v sušičce. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale dokonce i Váš domov. Dávkování: Produkty PUELLA jsou silně koncentrované, proto stačí použít malé množství, díky čemuž jsou i šetrné k vaší pračce (jedna dávka = 5ml/4kg prádla). Varování! Přípravek je určen výhradně do pračky (oddíl pro aviváž). Při potřísnění jakéhokoli povrchu, ihned otřete navlhčeným hadrem / opláchněte vodou. Vhodné do praní s teplotou vody do 60 °C. Při vyšších teplotách vody hrozí poškození plastových součástí spotřebiče. Složení: 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Aldehyd C 12 MNA; Dodekanal; Allyl-3-cyklohexylpropionát; Citronellol; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal; Eugenol; Linalool; 2,4-Dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehyd; 1,8-Cineol; d-Limonen. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický provodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.Double Y –
svěží vůně květu ylang ylang.
PUELLA – parfémy na praní, nejvoňavější náhrada aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA výjimečné svým intenzivním projevem. Prádlo je dlouhodobě voňavé a svou vůni neztrácí ani po vysušení v sušičce. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale dokonce i Váš domov. Dávkování: Produkty PUELLA jsou silně koncentrované, proto stačí použít malé množství, díky čemuž jsou i šetrné k vaší pračce (jedna dávka = 5ml/4kg prádla). Varování! Přípravek je určen výhradně do pračky (oddíl pro aviváž). Při potřísnění jakéhokoli povrchu, ihned otřete navlhčeným hadrem / opláchněte vodou. Vhodné do praní s teplotou vody do 60 °C. Při vyšších teplotách vody hrozí poškození plastových součástí spotřebiče. Složení: Hexyl-salicylát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Linalool; Dodekanal; Aldehyd C 12 MNA; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal; Eugenol;Kumarin; Heptamethyl dekahydroindenofuran; Citral; 2,4-Dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehyd; Methyl 2,4-dihydroxy-3,6-dimethylbenzoát; Methyl-cinnamát; Geranyl-acetát;Isoeugenol; δ-Damaskon. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický provodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.Emija –
sladká a ovocně-kořeněná vůně.
PUELLA – parfémy na praní, nejvoňavější náhrada aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA výjimečné svým intenzivním projevem. Prádlo je dlouhodobě voňavé a svou vůni neztrácí ani po vysušení v sušičce. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale dokonce i Váš domov. Dávkování: Produkty PUELLA jsou silně koncentrované, proto stačí použít malé množství, díky čemuž jsou i šetrné k vaší pračce (jedna dávka = 5ml/4kg prádla). Varování! Přípravek je určen výhradně do pračky (oddíl pro aviváž). Při potřísnění jakéhokoli povrchu, ihned otřete navlhčeným hadrem / opláchněte vodou. Vhodné do praní s teplotou vody do 60 °C. Při vyšších teplotách vody hrozí poškození plastových součástí spotřebiče. Složení: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Benzyl-salicylát; Linalool; Hexylcinnamaldehyd; Linalyl-acetát; Piperonal; 2-Methyl-3-(3,4-methylendioxyfenyl)-propanal; Citronellol; Geraniol; 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; d-Limonen; Geranyl-acetát; 6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanon; δ-Damaskon. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický provodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.
 
 

Frayo – svěží a květinově-ovocná vůně.
PUELLA – parfémy na praní, nejvoňavější náhrada aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA výjimečné svým intenzivním projevem. Prádlo je dlouhodobě voňavé a svou vůni neztrácí ani po vysušení v sušičce. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale dokonce i Váš domov. Dávkování: Produkty PUELLA jsou silně koncentrované, proto stačí použít malé množství, díky čemuž jsou i šetrné k vaší pračce (jedna dávka = 5ml/4kg prádla). Varování! Přípravek je určen výhradně do pračky (oddíl pro aviváž). Při potřísnění jakéhokoli povrchu, ihned otřete navlhčeným hadrem / opláchněte vodou. Vhodné do praní s teplotou vody do 60 °C. Při vyšších teplotách vody hrozí poškození plastových součástí spotřebiče. Složení: Hexylcinnamaldehyd; Linalool; Linalyl-acetát; Benzyl-salicylát; 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Hexyl-salicylát; d-Limonen; Cedrylmethylether; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal;6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanon; Citronellol; 7-Hydroxycitronellal; Kumarin; 2-Methyl-3-(3,4-methylendioxyfenyl)-propanal; α-Damaskon; β-Pinen. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický provodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.

 
 
Queenka – ovocně-květinková vůně, nejsladší z naší nabídky.
PUELLA – parfémy na praní, nejvoňavější náhrada aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA výjimečné svým intenzivním projevem. Prádlo je dlouhodobě voňavé a svou vůni neztrácí ani po vysušení v sušičce. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale dokonce i Váš domov. Dávkování: Produkty PUELLA jsou silně koncentrované, proto stačí použít malé množství, díky čemuž jsou i šetrné k vaší pračce (jedna dávka = 5ml/4kg prádla). Varování! Přípravek je určen výhradně do pračky (oddíl pro aviváž). Při potřísnění jakéhokoli povrchu, ihned otřete navlhčeným hadrem / opláchněte vodou. Vhodné do praní s teplotou vody do 60 °C. Při vyšších teplotách vody hrozí poškození plastových součástí spotřebiče. Složení: Hexylcinnamaldehyd; Linalool; Linalyl-acetát; Benzyl-salicylát; 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Hexyl-salicylát; d-Limonen; Cedrylmethylether; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal;6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanon; Citronellol; 7-Hydroxycitronellal; Kumarin; 2-Methyl-3-(3,4-methylendioxyfenyl)-propanal; α-Damaskon; β-Pinen. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický provodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.


5
2711x
4
40x
3
45x
2
2x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OT Avatar autora | 28.2.2024
Spokojenost a jsme mile překvapeni jak vše provonělo Vaším produktem. Doporočujeme. 👍
5
LM Avatar autora | 28.2.2024
Líbí se mi to, že je možné nejdříve vyzkoušet vzorky a podle toho se rozhodnout. Vůně vydrží dlouho.
5
DB Avatar autora | 28.2.2024
K objednaným vzorkům jsem byla značně skeptická,ale ty vůně to je prostě bomba. Nádherná, intenzivní, příjemná a nevtíravá parfemace.
5
MM Avatar autora | 28.2.2024
Super,myslím si ,že si každý vybere svou top vůní. Za mě jsou úžasné. Provoní celou skříň...
5
RJ Avatar autora | 28.2.2024
Absolutní spokojenost, prádlo voní dlouhé dny.
5
VK Avatar autora | 28.2.2024
Vyzkoušela jsem vzorky a příjemně mě překvapila vůně a přemýšlím kterou objednat ve větším balení.
5
JP Avatar autora | 28.2.2024
S produktem jsem velmi spokojená. Vůně jsou boží, krásně voní a vždy mi provoní celý dům 🥰
5
MK Avatar autora | 27.2.2024
Úžasná vůně, prádlo krásně a dlouho voní, vřele doporučuji 👌.
5
JG Avatar autora | 27.2.2024
Svěží krásné vůně, vydrží dlouho vonět.
5
IJ Avatar autora | 27.2.2024
Velmi spokojena, krásné vůně
5
MV Avatar autora | 27.2.2024
Zatím jsem vyzkoušela dva vzorky,ale oba dva krásně provoněly celý byt
5
LH Avatar autora | 27.2.2024
Děkuji za skvělou možnost vyzkoušet vzorky vůní aviváží, samotné vůně vám dělají reklamu, musela jsem od paní co tak voněla, zjistit co to ma za parfém až se ukázalo, že šlo o vaší aviváž, hned jsem si objednala vzorky, rovnou i sestře, mamce i panímámě a až zjistím ktera mi nejvíce voní objednám si ji.❤️🫧🌬️🪅🧼🧽🧴👘
5
AS Avatar autora | 27.2.2024
Krásné vůně, dlouho vydrží, provoní celý byt + doprava zdarma + rychle dodání 👍❤️
5
GR Avatar autora | 27.2.2024
Krásná vůně 🥰
5
BT Avatar autora | 27.2.2024
Super
5
Avatar autora | 27.2.2024
Koupila jsem si zkušební set vzorků, abych vyzkoušela, která vůně bude ta pravá. Zatím nemám všechny vyzkoušené, bude těžké se rozhodnout. Prádlo krásně voní po všech, které jsem zatím vyzkoušela. Jestli není ještě někdo rozhodnutý jakou barvu koupit, tak tento set je největší příležitostí na něm vůně vyzkoušet. Určitě doporučuji.
5
KM Avatar autora | 27.2.2024
Zkusila jsem si Puellu koupit jen tak ze zvědavosti..S praním to teď nemám jednoduché, páč odplenkováváme a je to šílený 🙄..hned po první pračce ale spokojenost hadr! Už mám vybrané tři druhy které koupím a asi zůstanu u Puelly.Napříč ostatních značek které jsem zkusila, jsem fakt ráda že jsem do toho šla a koupila.Dík za reklamu na Facebooku 😎
5
Avatar autora | 27.2.2024
Produkt je perfektní, vůně jsou opravdu velice příjemné :-).
5
NB Avatar autora | 27.2.2024
Jsem velmi spokojena nádherné vůně.
5
MC Avatar autora | 27.2.2024
Naprostá senzace
5
PJ Avatar autora | 27.2.2024
Zkoušely jsme s dcerkou, která to vůbec neznala. A naprosto úžasné vůně. Určitě objednáme znovu.
5
LZ Avatar autora | 27.2.2024
Úžasný, vřele doporučuji. Krásně voní a dlouho. TOP - zelená, modrá, bílá. Skvělá komunikaci, rychlost dodání
5
JS Avatar autora | 27.2.2024
Nejvíc intenzivní vůně co jsem zkusila. Doporučuji
5
ZP Avatar autora | 27.2.2024
Nejvoňavější 👍😉 není lepší vůně!
5
DK Avatar autora | 27.2.2024
Koupila jsem si vzorky a pak jsem si objednala tu velkou lahev zelene, která bych řekla, že mi nejvíce voní. Prádlo voní skvěle, že nemusím používat ani parfém . Jsem 100% spokojená a doporučuji vyzkoušet.
5
MB Avatar autora | 27.2.2024
Pro mě je to zatím nejvoňavejší aviváž, jakou jsem vyzkoušela. Praním provoním celý dům. Vůně vydrží i po vyprání velice dlouho.
5
IV Avatar autora | 27.2.2024
Krásně a dlouho voní :-)
5
VM Avatar autora | 27.2.2024
Nejlepší parfémy na praní, nemají konkurenci.
5
IH Avatar autora | 27.2.2024
Úžasná vůně ♥️ dlouho vydrží je to prostě bomba všem doporučuji..
5
AT Avatar autora | 27.2.2024
Po dlouhém váhání jsem vyzkoušela a musím říct, že jsem velmi mile překvapena. Vůně po celém domě, která vydrží. Krásně provoněné prádlo. Zatím nemám vyzkoušené všechny vůně, ale ještě jsem nenarazila na žádnou, která by překrásně nevoněla.
5
Avatar autora | 27.2.2024
Krásné vůně, dlouho vydrží
5
IP Avatar autora | 27.2.2024
Rychlé dodání. Krásné vůně.
5
SF Avatar autora | 27.2.2024
Vůně jsou příjemné,sladší,jemnější nebo intenzivnější.Nejdéle voní a největší úspěch má podle mě zelená. Kromě použití jako aviváže je fajn si naředit trochu do rozprašovače a průběžně prádlo "šplíchnout",vydrží vonět ještě déle . Chystám se objednat velké balení :-)
5
BV Avatar autora | 27.2.2024
Dlouho voní a krásně voní.
5
LM Avatar autora | 27.2.2024
Krásné vůně,brala jsem vzorečky i pro známé a také jsou nadšené
5
NB Avatar autora | 27.2.2024
Všechny vůně ze setu vzorků jsou úžasné,ale za mě nejvíc voní zelená a žlutá.Provonili celý byt a intenzita na prádle je báječná
5
TB Avatar autora | 27.2.2024
Naprosto úžasná dlouhotrvající vůně. S manželem jsme z toho úplně nadšeni.
5
VP Avatar autora | 27.2.2024
Ještě jsem nevyužila všechny vzorky , ale ty co jsem využila jsou naprosto fantastické. Vůně příjemné,nevtíravé a dloho vydrží. Jistě si vyberu jak pro sebe ,tak jako dárek pro dceru.
5
RK Avatar autora | 27.2.2024
Prádlo krásně a dlouho voní určitě objednám velké balení.
5
Avatar autora | 26.2.2024
Super. Krásně a dlouho voní.
5
A Avatar autora | 26.2.2024
Vůně jsou úžasné.
5
IP Avatar autora | 26.2.2024
Příjemné vůně teprve zkouším ,ale jsem zatím velice spokojena
5
M Avatar autora | 26.2.2024
všechny vůně jsou příjemné, jsem spokojená
5
K Avatar autora | 26.2.2024
Velká spokojenost. Vůně úžasné, zatím je moje top červená. Voní jak mýdlový sladký parfém.
5
JZ Avatar autora | 26.2.2024
Super!
5
KM Avatar autora | 26.2.2024
Objednala jsem si už podruhé ,výrobek super, krásné vůně.m
5
IK Avatar autora | 26.2.2024
Velká spokojenost.Krásně voní ,můžu všem doporučit.
5
V Avatar autora | 26.2.2024
Jsem velice spokojená, prádlo krásně voní dlouho po vyprání a při praní parfém provoní celý byt.
5
A Avatar autora | 26.2.2024
prádlo vydrží dlouho voňavé, obrovská spokojenost! 😊
5
Avatar autora | 26.2.2024
Všechny vůně jsou naprosto skvělé a dlouhotrvající. Doporučuji.
5
Avatar autora | 26.2.2024
Spokojenost, krásné a dlouhotrvající vůně. 👍
5
MZ Avatar autora | 26.2.2024
Jsem velmi spokojená, zatím zkouším, která pro mě bude úplně top, abych mohla objednat velkou. Opravdu to provoní celý byt
5
MV Avatar autora | 26.2.2024
Krásně voní a dlouho vydrží :-)
5
V Avatar autora | 26.2.2024
Krásné vůně a provoní vše kolem :-)
5
Avatar autora | 26.2.2024
Provoní nejen prádlo, ale i celý byt. Ještě po několika dnech se mě kolegyně v práci ptaly, co používám za parfém.
5
EZ Avatar autora | 25.2.2024
Naprostá spokojenost, rychlé dodání zboží, vůně moc pěkné. Moje nejoblíbenější je žlutá 👍
5
SP Avatar autora | 25.2.2024
Krásné vůně,nejlépe růžová
5
RK Avatar autora | 25.2.2024
Velká spokojenost úžasná vůně
5
HM Avatar autora | 25.2.2024
Jsem velmi spokojená, úžasné vůně které opravdu vydrží hodně dlouho po vyprání vonět.Velmi rychlé dodání.
3
KN Avatar autora | 25.2.2024
Nádherné dlouhotrvající vůně
5
MO Avatar autora | 25.2.2024
Hezky voní.Rychlé dodání vzorků.
5
LK Avatar autora | 25.2.2024
Krásná a dlouhodobá vůně.
5
DS Avatar autora | 25.2.2024
Nádherná vůně, prádlo vydrží voňavé i po vytažení ze sušičky , spokojenost .
5
RH Avatar autora | 25.2.2024
Krásně voní....
5
Avatar autora | 25.2.2024
Krásně voní, velká spokojenost.
5
SJ Avatar autora | 24.2.2024
Můžu jen doporučit, krásně voní.
5
IK Avatar autora | 24.2.2024
100% spokojenost👍 Puella provoní nejen prádlo,ale celý byt.
5
RP Avatar autora | 24.2.2024
Krásně voní
5
RJ Avatar autora | 24.2.2024
Krásné vůně
5
HM Avatar autora | 24.2.2024
Stačí malé množství a prádlo krásně voní.
5
HO Avatar autora | 24.2.2024
ano....velmi příjemné vůně nejvíce mi "sedla" zelená.....
5
ZJ Avatar autora | 24.2.2024
Děkují za dodání vzorků, ještě jsem nevyzkoušela všechny, vůně je moc příjemná a vydrží dlouhou dobu. Doporučuji
5
MB Avatar autora | 23.2.2024
Malé množství… hodně vůně.
5
VS Avatar autora | 23.2.2024
Voní krásně a jsem spokojená :)
5
Avatar autora | 23.2.2024
Moc krásné vůně všechny, hodně dlouho voňavé prádlo. Jsem velice spokojená
5
DB Avatar autora | 23.2.2024
Spokojenost na 100% Nádherné vůně
5
EK Avatar autora | 23.2.2024
Super 👍👍👍
5
IK Avatar autora | 23.2.2024
Přenádherně voní a dlouho vydrží, maximální spokojenost :)
5
IP Avatar autora | 23.2.2024
Velice
4
LR Avatar autora | 23.2.2024
výrobek provoní byt i prádlo, každá vůně je jiná, některé více intenzivní, ale všechny voní krásně
5
AH Avatar autora | 23.2.2024
Krásně voní, spokojenost. Rychlé dodání.
5
HK Avatar autora | 23.2.2024
Krásně voní, těžko vybírat barvu, která nejlépe, snad zelená a růžová - dle nálady, na bundách a svetrech voní všechny dlouho po vyprání.
5
MH Avatar autora | 23.2.2024
Rychlé dodání vzorků a vůně je naprosto úžasná, prádlo provonělo celý dům. Určitě zkusím i další výrobky.
5
JH Avatar autora | 23.2.2024
Krásná vůně,nevtíravá.
5
G Avatar autora | 23.2.2024
Nádherná vůně,kupují zelenou.
5
JB Avatar autora | 23.2.2024
Krásné vůně
5
Avatar autora | 23.2.2024
Naprosto, skvěle voní... Vyzkoušeno zatím JaLu, Qeenka a Frayo a voní jedna líp, než druhá . A voní dlouho...
5
JK Avatar autora | 23.2.2024
Rychlé doručení, úžasně voní, ldlouho, ještě jsem všechny nevyzkoušela. Doporučuji. Sl.
5
ST Avatar autora | 23.2.2024
Super🥰
5
SW Avatar autora | 23.2.2024
Za mě super vůně do pračky, neznám nic lepšího 🤗😍 Povlečení tak krásně voní, hned jsem doporučila všem známým 🤗 velká spokojenost 👍🍀
5
JK Avatar autora | 23.2.2024
Krásná vůně
5
AL Avatar autora | 23.2.2024
Zkušební set je super. Hnedka jde poznat co se ti líbí. Za mě zelený, modrý a růžový parfémy jsou nejnej. Doporučuji 😉
5
KK Avatar autora | 23.2.2024
Voní pěkně a dlouho, zatím asi nejlepší aviváž a provoní i byt :)
5
IM Avatar autora | 23.2.2024
Nádherné vůně, jsem spokojená
5
IB Avatar autora | 23.2.2024
VELMI SPOKOJENÁ..UŽASNÉ VUNĚ A DLOUHO VYDRŽÍ NA PRÁDLE VONĚT
5
HB Avatar autora | 23.2.2024
nádherné vůně, rychlé dodání
5
Avatar autora | 23.2.2024
krásná vůně, dlouho vydrží, za mě nejvíce ta šedá a zelená
5
BL Avatar autora | 23.2.2024
Super krásně prádlo voní. Všem moc doporučuji.
5
DR Avatar autora | 23.2.2024
Jsem velice spokojená s růžovou barvou aviváže,moc hezky to voní ,a celej být je nádherně provonen ,a prádlo voní úžasně 👍👌Za mě nejlepší 💯⭐⭐⭐⭐⭐
5
JN Avatar autora | 23.2.2024
Zkusila jsem objednat zkušební vzorky a vůbec nelituji. Prádlo krásně voňavé a jako bonus provoněný celý byt. Určitě doporučuji všem,co mají rádi voňavé oblečení.
5
HD Avatar autora | 23.2.2024
Jsem velmi spokojena
5
JK Avatar autora | 23.2.2024
Super vůně...doporučuji!
5
SD Avatar autora | 23.2.2024
Dlouhotrvající, intenzivní vůně 👍👍👍
5
ZP Avatar autora | 23.2.2024
Objednala a vyzkoušela jsem všechny vzorky, krásné vůně. Prádlo mi provonělo kompletně celý byt. Nevěřila jsem, ale jsem NADŠENÁ! Vřele doporučuji!
5
GK Avatar autora | 23.2.2024
Krásně voní a prádlo provonělo celý byt. Po objednání rychlé dodání zboží což bylo super aspoň jsem mohla rychleji zkoušet:) A bohužel budu muset objednat velké lahve, protože vzorky mě moc potěšili.
5
ŽŠ Avatar autora | 23.2.2024
Vzorky jsem rozdala a jsou všichni spokojeni i jsem sama použila žlutou aviváž a od prádla voněla celá chodba.
5
PB Avatar autora | 22.2.2024
Super🤩
5
RJ Avatar autora | 22.2.2024
Vyzkoušený jen vzorky ale úžasné vune. Určitě objednam cele baleni.
5
JP Avatar autora | 22.2.2024
Jsem spokojená, krásně voní :-)
5
KD Avatar autora | 22.2.2024
U PUELLY JSOU NÁDHERNÉ VŮNĚ. Prádlo vydrží dlouho voňavé!!! Již nepoužívám jinou aviváž jen vaši puellu.
5
AH Avatar autora | 22.2.2024
Byla jsem mile překvapena. Krásně voní a dlouho vydrží. Koupím znovu.
5
MK Avatar autora | 22.2.2024
ÚžasnáVůně
5
DK Avatar autora | 22.2.2024
Jsem naprosto spokojená, všechny voní nádherně, že vlastně nejde vybrat ta nejlepší :-)
5
VP Avatar autora | 22.2.2024
Úžasná vůně,stále budu objednávat.Prádlo vydrží vonět dlouho.Velká spokojenost.
5
Avatar autora | 22.2.2024
Jsem spokojená a vůně se mi líbí a určitě si zas objednám
5
KB Avatar autora | 22.2.2024
Rychlé dodání a krásně provoní prádlo i celý byt.
5
RK Avatar autora | 22.2.2024
Koupila jsem vzorečky aviváže i pěny do koupele zatím vše ještě vyzkoušeno nemám. Ale co jsem vyzkoušela naprostá spokojenost,nadherně voní. Doporučuji
5
TD Avatar autora | 22.2.2024
*****
5
Avatar autora | 22.2.2024
Rychle doruceni a krasne voni
5
ŠL Avatar autora | 22.2.2024
Jsem maximálně spokojená. Hned po zkušební vzorků sem si objednala další. Krásná dlouhotrvající vůně. Celý byt voní.
5
MH Avatar autora | 22.2.2024
super voňavé, nejvíce mi voní bílá a zelená
5
LV Avatar autora | 22.2.2024
Super!!! Jsem nadšená.
5
Avatar autora | 22.2.2024
Několik variací krásné a dlouhotrvající vůně. Oceňuji zkušební set vzorečků, díky kterému si může každý najít svého favorita....
5
PS Avatar autora | 22.2.2024
spokojena velmi, vůně nádherná, jen ta cena
5
VG Avatar autora | 22.2.2024
Všechny vzorky nádherně a dlouho voní. Spokojenost
5
PK Avatar autora | 22.2.2024
Nádherné vůně.
5
TP Avatar autora | 22.2.2024
Krásné vůně ❤️
5
LM Avatar autora | 22.2.2024
Neuvěřitelný. Samotnou mě mile překvapuje, jak DLOUHO a PARÁDNĚ voní a vydrží. Cena odpovídá kvalitě produktů. Moc děkuju za vaši značku ❤️
5
Avatar autora | 22.2.2024
Krásně voní
5
KC Avatar autora | 22.2.2024
Neskutečná vůně, vzala sem si testovací balíčky a mužů říct ze jsem se zamilovala do vůně Queenka, vyprala sem si v nem kabat a už týden mi voní chodba. Jen tím, ze ten kabat je povesen. Určitě doporučuji najít si svoji oblíbenou pi vyzkoušení vzorečků.
5
LS Avatar autora | 22.2.2024
Zatím vyzkoušený jen červený a žlutý vzorek, žlutá nádhera, červená mi zas tolik nevoněla.....ale těším se až vyzkouším zbytek
5
HB Avatar autora | 22.2.2024
Luxusní vůně😍
5
VR Avatar autora | 22.2.2024
Nádherné vůně
5
PV Avatar autora | 22.2.2024
Naprostá spokojenost,vůně nádherné voní a hlavně dlouho a intenzivně ❤
5
JV Avatar autora | 22.2.2024
Krásně voní.
5
RK Avatar autora | 22.2.2024
Luxusní :-)
5
Avatar autora | 22.2.2024
Nádherná vůně:-)
5
MA Avatar autora | 22.2.2024
Voní krásně.
5
PS Avatar autora | 22.2.2024
Vyzkoušeny vzorky, všechny krásně voní a vydrží. Prádlo je měkké.
5
Avatar autora | 22.2.2024
Velká spookojenost
5
PW Avatar autora | 21.2.2024
Pěkně provoní prádlo i byt.
5
DD Avatar autora | 21.2.2024
Nádherné vůně, prádlo je krásně provoněné.
5
PR Avatar autora | 21.2.2024
Zatím vyzkoušeny 2 vůně a spokojenost. Prádlo voní i po sušení v sušičce
5
PM Avatar autora | 21.2.2024
Velmi spokojená, všechny vůně jsou nádherné a vydrží opravdu dlouho.
5
ZK Avatar autora | 21.2.2024
Dlouhotrvající vůně, stačí pár kapek, příjemné vůně.
5
HP Avatar autora | 21.2.2024
Zatím testuji, ale vím že zelenou určitě ne. Ale mám ještě 5 vzorečků , určitě si vyberu.
5
EV Avatar autora | 21.2.2024
Spokojenost velka vsechny vune krasne voni uz vicekrat objednano supr doporucuji
5
PW Avatar autora | 21.2.2024
Příjemná dlouhotrvajici vůně. Doporučuji 🙂
5
Avatar autora | 21.2.2024
Moc se mi líbí,ty vůně jsou nádherné a dlouho vydrží ,velmi mne to překvapilo
5
MM Avatar autora | 21.2.2024
Příjemná vůně, která dlouho vydrží
5
MD Avatar autora | 21.2.2024
Krasne voni, doporucuji.
5
MV Avatar autora | 21.2.2024
Absolutní voňavý ráj doma🤗
5
RJ Avatar autora | 21.2.2024
Velmi spokojená, voní nejen prádlo,ale celý byt 🤗
5
DR Avatar autora | 21.2.2024
Top produkt, zelená a šedá jsou naprosto dokonalé a na prádle vydrží opravdu dlouho
5
Avatar autora | 21.2.2024
S produkty jsem byla velice spokojená, doporučuji všem.
5
SZ Avatar autora | 21.2.2024
Krásně voní a dlouho vydrží na oblečení a provoní celý byt
5
LB Avatar autora | 21.2.2024
Super vůně, zatím zkouším jen vzorky, ale určitě objednám.
5
K Avatar autora | 21.2.2024
zkušební set je skvělou volbou pro ty, co se bojí objednat vůni na slepo. Vyzkoušela jsem je všechny a nakonec mi vyhovují všechny. Takže si je střídám, krásně provoní prádlo i celý byt zároveň. Doporučuji.
5
MO Avatar autora | 21.2.2024
Zkušební vzorky super.
5
MD Avatar autora | 21.2.2024
Maximální spokojenost!  Vůně na prádlo Puella jsou opravdu úžasné. Dlouho vydrží a prádlo provoní celý byt. A teď ta nejtěžší část: vybrat vůni! V nabídce jsou různé varianty, takže si můžete vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje, ale je to dost složité všechny voní božsky. Navíc skvělá komunikace s obchodem a rychlé dodání.
5
SL Avatar autora | 21.2.2024
Voní krásně, na ložní prádlo nepoužívám je to dost silné a nedělalo by mi to dobře celou noc dýchat. Jinak ok
5
MH Avatar autora | 21.2.2024
Veliká spokojenost ,nádherná vůně, která vydrží a provoní i celý byt.
5
ET Avatar autora | 21.2.2024
Dlouho trvající vůně. super.
5
MB Avatar autora | 21.2.2024
Konečně jsem našla vůni, která odolá i sušce, provoní celý byt,můžu jen doporučit😊
5
Avatar autora | 21.2.2024
Objednala jsem zkušební set a nevím kterou vůni si objednat,všechny jsou úžasné a voní cely dům.
5
IK Avatar autora | 21.2.2024
Naprosto spokojená krasně voní a provoní celý byt moc děkuji za rychlé dodání.
5
ŽV Avatar autora | 21.2.2024
Rychlé dodání a krásné voni koupila jsem aji své mamince
5
JT Avatar autora | 21.2.2024
Nádherně voní, provoní celý byt a dlouho vydrží 🙂🙂 doporučuji všem co mají rádi voňavé prádlo po dlouhou dobu
5
RK Avatar autora | 21.2.2024
Dokonalá vůně pradla
5
EV Avatar autora | 21.2.2024
dokonalá vůně co vydrží
5
JZ Avatar autora | 21.2.2024
👍👍👍👍super vůně
5
JM Avatar autora | 21.2.2024
Krásně voní, doporučuji 👍
5
EB Avatar autora | 21.2.2024
Krásná vůně provoní prádlo i byt. Určitě některou vyberu a objednám.
5
JV Avatar autora | 20.2.2024
Krásně voní a dlouho vydrží na oblečení a provoní celý byt
5
PK Avatar autora | 20.2.2024
Dlouho trvající příjemné vůně.Doporučuji
5
KH Avatar autora | 20.2.2024
Krasná vune, ktera provoni i byt
5
HS Avatar autora | 20.2.2024
Skvělé vůně s dlouhou výdrzi!
5
PL Avatar autora | 20.2.2024
Jsem velmi spokojená s parfémy na praní.Luxusní dlouhotrvající vůně.
5
LS Avatar autora | 20.2.2024
Krásně a dlouho voní. Objednávám opakovaně.
5
VD Avatar autora | 20.2.2024
Krásně voní
5
Avatar autora | 20.2.2024
Luxus
5
HM Avatar autora | 20.2.2024
Dokonalá, dlouhotrvající vůně . Provoní celý barák ...prostě dokonalá
5
RV Avatar autora | 20.2.2024
Objednala jsem si vzorky a zatim super Urcite zakoupim , 👍👍👍
5
ZS Avatar autora | 20.2.2024
Krásně voní a v prádle vůně vydrží dlouho. 👍
5
LR Avatar autora | 20.2.2024
Zakoupila jsem zkušební set, zatím jsem vyzkoušela zelenou a bílou vůni. Vůně vydrží dlouho a je intenzivní. Za mě palec nahoru.
5
JM Avatar autora | 20.2.2024
Skvělé vůně, již odzkoušené několikrát, použila jsem i jako dárek, který moc potěšil👍😀
5
MP Avatar autora | 20.2.2024
Krásně voňavé prádlo a provoněný celý byt😇🥰
5
JL Avatar autora | 20.2.2024
nádherné vůně, provoní nejen prádlo, ale i byt, velká spokojenost
5
Avatar autora | 20.2.2024
Krásně a dlouho voní. Jsem spokojena, doporučuji.
5
MO Avatar autora | 20.2.2024
Jsem velice spokojená,vyzkoušela jsem již více přípravků ale žádný se nevyrovnal vůni PUELLA,tyto vůně jsou vyjímečné.
5
Avatar autora | 20.2.2024
Doporučuji.Nádherné vůně.
5
IP Avatar autora | 20.2.2024
Ano jsem moc spokojena,nadherne voni
5
IB Avatar autora | 20.2.2024
Krásné vůně,zelená je boží👌,jiné vůně už nekupuji👍🍀🌺
5
OG Avatar autora | 20.2.2024
Je to parádní.
5
Avatar autora | 20.2.2024
Parfémy jsou boží, provoní celý byt, prádlo je svěží i po vytáhnutí ze skříně. Lidé v okolí se ptají, čím to tak hezky voníme :-)
5
LM Avatar autora | 20.2.2024
Vždy jsem používala aviváž, ale změna je život. Objednala jsem si vzorky a je jasné že zůstanu u parfémů. Nejvic mi voní bílý a zelený 😁 už se těším až budou doma ve velkém balení
5
MH Avatar autora | 20.2.2024
Úžasná vůně 🥰
5
ZJ Avatar autora | 19.2.2024
Hezky a dlouho voní. Jsem opravdu spokojená
5
MR Avatar autora | 19.2.2024
Super vůně, zatím jsem spokojená s odzkoušenými třemi vzorky Frayo, Double Y, Queenka. Hledala jsem náhradu za aviváž kvůli sušičce na prádlo a asi jsem našla....;-)
5
PP Avatar autora | 19.2.2024
Vůně krásně voní, doporučuji!
5
LB Avatar autora | 19.2.2024
Krásně voní a dlouho vydrží vonět na oblečení.
5
RP Avatar autora | 19.2.2024
Jsem s vůněmi velice spokojená. Objednávám většinou vzorky, protože vůně ráda střídám. Nejvíc mi ale voní žlutá, bílá a zelená!
5
EK Avatar autora | 19.2.2024
S výrobkem jsem velmi spokojena, objednávala jsem již po několikáté. Děkuji
5
MD Avatar autora | 19.2.2024
Velice spokojená
5
ND Avatar autora | 19.2.2024
Jsem naprosto spokojena s vůněmi,všechny jsou krásně intenzivní,prádlo nádherně a dlouho voní ,provoní cely byt.Objednavala jsem i babičce která je taky velmi spokojena
5
SG Avatar autora | 19.2.2024
Velice nádherné vůně které opravdu vydrží a stačí pouze trocha. Skvělé , opravdu doporučuji. I ze sušičky pořád krásně voní.
5
TB Avatar autora | 19.2.2024
Ze vzorků jsem zatím vyzkoušela modrou, bílou a růžovou vůni, všechny voní intenzivně a příjemně. Těším se na vyzkoušení dalších.
5
IP Avatar autora | 19.2.2024
jsem spokojená vůně krásně voní
5
LM Avatar autora | 19.2.2024
Krásné vůně..vydrží dlouho a krom prádla provoní i byt 😉
5
II Avatar autora | 19.2.2024
Super.
5
Avatar autora | 18.2.2024
Vzorky nádherně a dlouho voní, zatím jsem nevyskoušela všechny
5
BP Avatar autora | 18.2.2024
Naprosto doporučuji. ;)
5
JN Avatar autora | 18.2.2024
Děkuji za zaslané vzorky, zatím je testuji a vybírám si vůni, kterou mi budou vonět ručníky, povlečení, oblečení.
5
MJ Avatar autora | 18.2.2024
vše ok
5
VM Avatar autora | 18.2.2024
Příjemně voní. Spokojenost
5
Avatar autora | 18.2.2024
Nádherné voni prádlo a provoní celou místnost, super že lze použít do sušičky
5
IP Avatar autora | 18.2.2024
Jsem s produktem velmi spokojena, provovi krasne cely byt. Palec nahoru. Doporucuji!!!!
5
PP Avatar autora | 18.2.2024
Naprostá spokojenost ,za mě teda Top Červena a Zelená . Vůně vřele doporučuji
5
JC Avatar autora | 17.2.2024
příjemná vůně, dlouho vydrží, jsem spokojená a doporučuji :)
5
LL Avatar autora | 17.2.2024
Ano
5
MP Avatar autora | 17.2.2024
Ze začátku jsem tomu nevěřila,ale při použití modré naprosto úžasné
5
JH Avatar autora | 17.2.2024
Je to parádní..po vyzkoušení vzorečků..určitě objednám...voní celý byt. Prostě paráda
5
LS Avatar autora | 17.2.2024
Krásné vůně
5
JH Avatar autora | 17.2.2024
Skvělé produkty. Mohu doporučit.
5
LR Avatar autora | 17.2.2024
Krásná vůně v každém vzorečku. Provoní celý dům. Spokojenost.
5
LM Avatar autora | 16.2.2024
velmi rychlé a bezproblémové objednání, téměř všechny vůně jsou svěží a příjemné
5
DT Avatar autora | 16.2.2024
Zatím jsem vyzkoušela pouze jeden vzorek, ,po použití minimálního množství, voněla celá místnost. Vůně vřele doporučuji.
5
MK Avatar autora | 16.2.2024
naprosto
5
KV Avatar autora | 16.2.2024
Doporucuji
5
JS Avatar autora | 16.2.2024
Palec nahoru. Spokojenost!!!
5
Avatar autora | 15.2.2024
Objednala jsem si vzorečky na vyzkoušení a jsem spokojená. Nevěřila jsem, ale vůně opravdu voní po celém bytě i ve skříni. Všechny vůně jsou úžasné. Favorit je zatím bílá a červená. Za mě doporučuji.
5
MD Avatar autora | 15.2.2024
Musím říct že zatím mooc. Prádlo neustále krásně voní. Překvapilo mě to nečekala jsem to. Moc vám za to děkuji.
5
EV Avatar autora | 15.2.2024
vsechny vune jsou supr velka spokojenost
5
ZP Avatar autora | 15.2.2024
všechny druhy jsou krásné, proto podruhé objednány . Spokojenost.
5
R Avatar autora | 15.2.2024
Nakoupila jsem vzorky parfémů na praní několika různých značek a testovala postupně vždy na ručnících a na tričkách, na sušáku a v sušičce. Na sušáku byla intenzita i doba, jak dlouho prádlo vonělo, podobná u všech značek. Při použití sušičky ale jednoznačně vítězí Puella vůně. A můj favorit je zelená - Double Y.
5
MU Avatar autora | 15.2.2024
S vůněmi jsem velmi spokojená. Používáme sušičku a většina aviváží byla po vyndání že sušičky cítit jen slabě či vůbec. Puella mi voní ještě i ve skříni.
5
JP Avatar autora | 15.2.2024
Koupila jsem si vzorky na vyzkoušení a můžu říct, že jsem byla mile překvapena. Krásné vůně,když prádlo vytáhnu že sušičky,tak intenzita nezmizí. Takže za mě moc moc doporučuji.
5
EH Avatar autora | 15.2.2024
Úžasná vůně ,doprava zdarma... naprostá spokojenost.
5
HF Avatar autora | 15.2.2024
Zatím jsem objednala jen vzorky a vůně nádherná,i po usušení prádla.Peovonela jsem nejen být,ale i chodbu v paneláku.
5
DK Avatar autora | 15.2.2024
Koupila jsem si vzorky již po druhé, nikdy se nedokážu rozhodnout, který z výběru mi voní nejvíce, protože všechny jsou totálně bezchybné. Je to pecka, provoní nejen prádlo, ale i celý byt. Zvládne provonět i plnou pračku, takže za mě top. Určitě jsem neskončila u koupě druhých vzorků.. O rychlém dodání a servisu ani nemluvě, hodnotím všemi hvězdičkami a velmi doporučuji.
5
Avatar autora | 14.2.2024
Mám zatím jen vzorky, ale jsou to moc krásné vůně. Po vyprání prádlo provoní celý byt a prádlo dlouho vydrží vonět. Velmi rychlá doprava. Vše proběhlo v pořádku. Určitě vůně doporučuji, stačí jen trochu parfému na praní a prádlo je opravdu nádherně voňavé.
5
VP Avatar autora | 14.2.2024
S vůní jsme moc spokojeni,dodání bylo rychlé,👍děkujeme
5
LK Avatar autora | 14.2.2024
Jsem velice mile překvapená jak úžasně voní prádlo po Puelle, jedna vůně lepší než druhá, lepší výrobek jsem do této doby ještě neměla. S vůněmi je spokojená celá moje rodina. Už budu používat pouze Puellu.
5
KL Avatar autora | 14.2.2024
Byla jsem mile překvapena, jak nádherně všechny voní. Zásilka tu byla rychle. Naprostá spokojenost.
5
JC Avatar autora | 14.2.2024
úžasné vůně, rychlé dodání, doprava zdarma. za mě super
5
OK Avatar autora | 14.2.2024
Super, že jsou vzorky, člověk má možnost vyzkoušet
5
TN Avatar autora | 14.2.2024
Je moc fajn mít možnost, si produkt vyzkoušet díky vzorkům a vybrat si vůni, která se líbí nejvíce .doporučila jsem koleginím
5
KK Avatar autora | 14.2.2024
Velmi jsem spokojena. Rychla doprava. Vune jsou nádherné. Voní cely barák. 💣👌🏻♥️💜🩵
5
IP Avatar autora | 14.2.2024
Super, vůně nádherně a dlouze voní.Doprava skvělý.Jsem moc spokojená a už jsem doporučila dále 🌹
5
BJ Avatar autora | 14.2.2024
rychlé dodání, vůně co jsem prozatím použila jsou velice příjemné. Rychlé dodání bez problémů.
5
ES Avatar autora | 14.2.2024
Nádherné vůně, které dlouho vydrží a provoní i své okolí. Odeslání rychlé, pěkně zabalené. Doporučuji.
5
JH Avatar autora | 14.2.2024
Vůně jsou skvělé! Vydrží dlouho. Všem doporučuji vyzkoušet. Objednam znovu.
5
MJ Avatar autora | 14.2.2024
Krásná vůně,dlouho vydrží.doprava zdarma,prádlo je provoněné intenzivní vůni dlouhotrvajícně. vřele doporučuji
5
KB Avatar autora | 14.2.2024
Svela vec Nejvic Top je u me modra, potom bila a nakonec cervena
5
AO Avatar autora | 14.2.2024
Jsem spokojená😀prádlo krásně voní. Udělal mi radost i obchod. Rychlé dodání, skvělá komunikace🍀
5
MU Avatar autora | 14.2.2024
Doporučuji vyzkoušet určitě to stojí za to,ted jsem objednavala vzorky jak moji mamce tak tchyni protože vzdy když byly na návštěvě tak se furt ptaly co tak krásně voni tak chtěly hned vyzkoušet, stačí opravdu jen par kapek a prádlo krásné voní určitě příště zase objednam a nejspis ne jen pro mě ☺️
5
ZH Avatar autora | 14.2.2024
Krásná vůně, rychlé dodání
5
KF Avatar autora | 12.2.2024
Krásné vůně, které dlouho vydrží. Voní několik dní. Doprava rychlá. Problém s placením. PPL uvedla možnost platby kartou, prodejna (výdejna) brala pouze hotovost. Příště objednám na jinou adresu výdejny.
5
JK Avatar autora | 11.2.2024
Krásné vůně, rychlé objednání, dodání doprava zdarma 😍Spokojenost🍀🍀🍀
5
EF Avatar autora | 10.2.2024
Nádherné dlouhotrvající vůně , některé až moc intenzivní , prádlo provoní celý byt . Prostě vynikající, jiné již nekupuji.
5
RR Avatar autora | 10.2.2024
Rychlé dodání. Super vůně
5
OM Avatar autora | 9.2.2024
Krásné vůně nevím kterou vybrat
5
MH Avatar autora | 9.2.2024
Super rychlá doprava a super voňavé prádlo
5
ZM Avatar autora | 9.2.2024
Nejdříve jsem tomu moc nevěřil, ale Po obdržení a vyzkoušení vzorku, jsem změnil názor. Jsem spokojený a Objednávám zelený a bílý.
5
ES Avatar autora | 9.2.2024
Nádherné vůně, nemohu se zatím rozhodnout, která je nej - každá má něco do sebe... Při praní mám provoněný celý dům.
5
HS Avatar autora | 9.2.2024
velmi
5
MV Avatar autora | 9.2.2024
Super dodání, super vůně zelená nejvíc
5
LS Avatar autora | 9.2.2024
Jsem velmi spokojená objednávám i pro maminku,nemá internet jste úžasní moc vám děkujeme přejeme krásný den.
5
ŠK Avatar autora | 9.2.2024
jsem moc spokojená,nejdriv jsem si koupila vzorky a nakonec je top zelena a bila.....
5
Avatar autora | 9.2.2024
Je to výborné, jsem moc spokojena
5
AF Avatar autora | 9.2.2024
Úžasné vůně, ještě jsem nevyzkoušená všechny vzorky, ale to co jsem vyzkoušela, voní úžasně, vůně dlouho vydrží, a ta vůně když otevřu skříň, no paráda. Je super vyzkoušet která vune jak voní. 😊😊
5
LB Avatar autora | 8.2.2024
Naprosto luxusní vůně. Je těžké si vybrat, protože všechny vůně jsou famózní. Týden po vyprání a oblečení voní stejně jako první den...
5
MH Avatar autora | 8.2.2024
Takovy zkusebni set by mela mit kazda znacka.Vybrala jsem si svou vuni.Pro nekoho,kdo neni alergicky nebo citlivy na takove veci,je to super vonavy kamos,ktery vydrzi vonet dlouhou dobu.
5
Avatar autora | 8.2.2024
Všechny vzorky jsou úžasný. Strašně mě překvapila intenzivní, přitom nevtíravá a dlouhotrvající vůně. Voní nejen prádlo, ale i celý dům. Nevím, kterou si vybrat., i když jednu favoritku asi mám.
5
LB Avatar autora | 8.2.2024
Naprosto luxusní vůně, je velmi těžké si vybrat, protože všechny jsou úchvatné. Týden po vyprání a oblečení voní stejně jako první den!! ❤️❤️❤️
5
IP Avatar autora | 8.2.2024
Parfémy jsou boží a mám i své favority které si ráda objednám. Nic bych na nich neměnila prostě bomba ♥️♥️♥️
5
RK Avatar autora | 8.2.2024
Spkojenost obrovská a to jak s obchodem, tak se zbožím
5
NV Avatar autora | 8.2.2024
Určitě velká spokojenost 👍nádherné vůně
5
IP Avatar autora | 8.2.2024
Velmi, velká spokojenost. Voňavé prádlo i dům. Doporučuji.
5
AB Avatar autora | 8.2.2024
Nádherné vůně, po vyprání prádla provoní celý byt. Nejdříve jsem se bála, že budou aviváže zanechávat skvrny na oblečení, přeci jen jsou na olejové bázi, ale vůbec, pro ty, kteří se bojí, tak nemáte čeho, jen té návykové vůně, že si aviváže budete kupovat stále dokola
5
EB Avatar autora | 8.2.2024
Krásné vůně, jen opatrně s dávkováním.
5
KM Avatar autora | 7.2.2024
Max.spokojenost příjemné vůně.
4
K Avatar autora | 7.2.2024
Silně voní jen určité vůně, ale většinou vydrží déle, než obyčejná aviváž. Musí se dát ovšem méně prádla do pračky.
5
MB Avatar autora | 7.2.2024
Je skvělý.
5
MK Avatar autora | 7.2.2024
Prádlo po nich krásně voní. Určitě doporučuji.
5
MS Avatar autora | 7.2.2024
Skvělé vůně, které opravdu voní a dlouho vydrží!
5
IK Avatar autora | 7.2.2024
Super, krásná vůně, jsem nadšená.
2
PN Avatar autora | 6.2.2024
Jak čtu ostatní recenze tak to já mám asi rýmu... Voní krátkodobě stejně jako jiné aviváže. Očekával jsem víc
5
BF Avatar autora | 6.2.2024
Jsem velmi spokojená
5
DP Avatar autora | 6.2.2024
Nádherně voní celým bytem.
5
ZM Avatar autora | 6.2.2024
Vzorky vyzkoušený a celý byt provoneny 😁. Prádlo je měkké jako po aviváži. Teď jen vybrat, kterou vůni používat nadále 😉
5
LV Avatar autora | 6.2.2024
Krásně voní 👍❤️
5
LG Avatar autora | 6.2.2024
Zatím jsem použila dvě vůně z kolekce vzorků. Použila jsem je na povlečení a intenzita vůně je úžasná. Vydrží i ve skříni.
5
AU Avatar autora | 6.2.2024
Velká spokojenost, staci opravdu malo a vydrzi!
5
ML Avatar autora | 6.2.2024
Jsem nadmíru spokojená. Výrobky kupuji opakovaně. Prádlo nádherně voní. Doporučuji.
4
ZP Avatar autora | 6.2.2024
ano, není tak výrazný, jak jsem si představovala, ale voní příjemně
5
MP Avatar autora | 5.2.2024
*****
5
RN Avatar autora | 5.2.2024
Je moc fajn mít možnost, si produkt vyzkoušet díky vzorkům a vybrat si vůni, která se líbí nejvíce.
5
Avatar autora | 5.2.2024
Velká spokojenost, celá domácnost krásně voní.
5
EK Avatar autora | 5.2.2024
Jsem opravdu moc spokojená,opravdu stačí málo a voní krásně a co je důležité že i po vyndání ze sušičky a to je zázrak 🙂 a vydrží dlouho takže určitě budu používat dále 😉
5
MM Avatar autora | 5.2.2024
S parfémy na praní jsem spokojená. Objednaný zkušební set a za mě nejkrásnější vůně žlutá a zelená ty jsou top. Budu objednávat normální balení :) nádherné vůně