Zkušební set - Parfémy na praní

PUELLA Zkušební set vzorků

Set šesti jednorázových vzorků parfémů na praní (6 x 5ml)

First Dream JaLu Double Y EmiJa Frayo Queenka

Zaujaly Vás naše parfémované náhrady aviváže, ale nevíte která vůně se Vám hodí víc?

Nabízíme Vám možnost objednat si kompletní sadu šesti jednorázových vzorků, abyste vůně odzkoušeli a přesvědčili se o kvalitě a jedinečnosti našich vůní do pračky.

Jeden vzorek = jedno praní.

Skladem
75 Kč –48 % 39 Kč
Kategorie: Parfémy na praní
Zkušební set - Parfémy na praní
Tip 6 praní
75 Kč –48 %

Máte na výběr z pestrého spektra vůní, přičemž si z naší nabídky vybere opravdu každý. Například First Dream vám nabízí sladkou symfonii levandule a vanilky, která vás zahalí do jemné a uklidňující vůně. Pro ty, kteří dávají přednost svěžesti květin a citrusů, je zde volba JaLu, která přináší osvěžující harmonii těchto prvků. Pokud hledáte něco s exotickým nádechem, jistě oceníte Double Y se smyslnou vůní květu ylang ylang.

EmiJa vás zase zavede do světa ovocných a kořeněných tónů, takže je skvělou volbou pro ty, kteří mají v oblibě bohaté a zajímavé vůně. Pro milovníky květinovo-ovocných kompozic je zde volba Frayo, která spojuje květinové a ovocné prvky do jedinečné symfonie vůní. A pokud máte slabost pro ovocně-květinové vůně, určitě si zamilujete Queenku, která vás obklopí nejsladší a neodolatelnou vůní.

 

Puella parfém na praní je skvělou alternativou tradičních aviváží. Naše inovativní vůně jsou vyrobeny na bázi vonných olejů a jejich unikátní složení můžete použít pro všechny druhy tkanin. Svou výraznou a dlouhotrvající intenzitou provoní vaše prádlo a vytvoří ve vaší domácnosti příjemnou atmosféru.

Při používání těchto olejových parfémů se navíc nemusíte obávat negativního vlivu na pračku a sušičku.

 

Dermatologicky testováno

Společnost PUELLA podrobila své parfémy na praní dermatologickému testování standardně vyhrazenému pro kosmetické produkty. Je však důležité poznamenat, že používání parfémů k praní je totožné s používáním běžných aviváží a odlišuje se od tradičního nanášení kosmetických výrobků přímo na pokožku. Navzdory této odlišnosti se testování parfémů setkalo s úspěchem, který potvrdil, že při dodržení správného dávkování a náležité manipulace jsou tyto výrobky bezpečné pro pokožku a vhodné pro jejich zamýšlené použití.

Dermatologický test PUELLA parfémů na praní pro PUELLAvone s.r.o. provedla společnost: CENTRUM estetické dermatologie, léčby akné a obličejových dermatóz syncare plus, s.r.o. , 27.09.2023. (k dispozici ke stažení zde)

Dbáme na poctivé složení a kvalitu našich produktů
Neobsahuje
těžké kovy
Vhodné
pro vegany
Bez nanolátek
a mikroplastů
Bez parabenů

Parfémy na praní neobsahují: Těžké kovy, znečišťující rezidua, dioxan, SVHC, parabeny, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Netestováno na zvířatech & veganské složení. 

Máte dotazy?

 

Zodpovíme vám je

Odpovědi
Navrženo pro vaši domácnost

 

Naše parfémy na praní vynikají tím, že na rozdíl od běžných aviváží nezanášejí pračku, neucpávají vlákna prádla a neporušují tak jeho funkčnost. Navíc jejich složení obsahuje vysoké procento vonných olejů, což zajišťuje intenzivní a dlouhotrvající vůni.

Tipy pro používání a dávkování

Důležité informace o produkte

Tyto informace obsahují standardní legislativní upozornění pro tento typ produktu:

 
First Dream – sladká kombinace levandule a vanilky.
UFI:VXE6-AW59-Y20E-1GX8
PUELLA – parfémy na praní, nejvoňavější náhrada aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA výjimečné svým intenzivním projevem. Prádlo je dlouhodobě voňavé a svou vůni neztrácí ani po vysušení v sušičce. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale dokonce i Váš domov. Dávkování: Parfém dávkujeme do přihrádky na aviváž v poměru 5 ml/4 kg prádla. Varování! Přípravek je určen výhradně do pračky (oddíl pro aviváž). Při potřísnění jakéhokoli povrchu, ihned otřete navlhčeným hadrem / opláchněte vodou. Vhodné do praní s teplotou vody do 60 °C. Při vyšších teplotách vody hrozí poškození plastových součástí spotřebiče. Složení: 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; Linalool; Linalyl-acetát; Hexyl-salicylát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2naftyl)ethan-1-on ; Hexylcinnamaldehyd;Kumarin; Citronellol; Eugenol; Undek-10-enal; d-Limonen; Geranyl-acetát; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal; δ-Damaskon. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický provodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.

*V závislosti na šarži produktu se mohou tyto informace na jeho etiketě mírně lišit.
 
 

JaLu –
svěží kombinace květin a citrusů.
UFI:HRCF-8YAY-Q207-M9S9
PUELLA – parfémy na praní, nejvoňavější náhrada aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA výjimečné svým intenzivním projevem. Prádlo je dlouhodobě voňavé a svou vůni neztrácí ani po vysušení v sušičce. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale dokonce i Váš domov. Dávkování: Parfém dávkujeme do přihrádky na aviváž v poměru 5 ml/4 kg prádla. Varování! Přípravek je určen výhradně do pračky (oddíl pro aviváž). Při potřísnění jakéhokoli povrchu, ihned otřete navlhčeným hadrem / opláchněte vodou. Vhodné do praní s teplotou vody do 60 °C. Při vyšších teplotách vody hrozí poškození plastových součástí spotřebiče. Složení: 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Aldehyd C 12 MNA; Dodekanal; Allyl-3-cyklohexylpropionát; Citronellol; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal; Eugenol; Linalool; 2,4-Dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehyd; 1,8-Cineol; d-Limonen. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický provodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.

*V závislosti na šarži produktu se mohou tyto informace na jeho etiketě mírně lišit.
 
 

Double Y –
svěží vůně květu ylang ylang.
UFI:K7TX-U11F-G305-T7T5
PUELLA – parfémy na praní, nejvoňavější náhrada aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA výjimečné svým intenzivním projevem. Prádlo je dlouhodobě voňavé a svou vůni neztrácí ani po vysušení v sušičce. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale dokonce i Váš domov. Dávkování: Parfém dávkujeme do přihrádky na aviváž v poměru 5 ml/4 kg prádla. Varování! Přípravek je určen výhradně do pračky (oddíl pro aviváž). Při potřísnění jakéhokoli povrchu, ihned otřete navlhčeným hadrem / opláchněte vodou. Vhodné do praní s teplotou vody do 60 °C. Při vyšších teplotách vody hrozí poškození plastových součástí spotřebiče. Složení: Hexyl-salicylát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Linalool; Dodekanal; Aldehyd C 12 MNA; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal; Eugenol;Kumarin; Heptamethyl dekahydroindenofuran; Citral; 2,4-Dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehyd; Methyl 2,4-dihydroxy-3,6-dimethylbenzoát; Methyl-cinnamát; Geranyl-acetát;Isoeugenol; δ-Damaskon. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický provodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.

*V závislosti na šarži produktu se mohou tyto informace na jeho etiketě mírně lišit.
 
 

Emija –
sladká a ovocně-kořeněná vůně.
UFI:6Y71-S1JX-800F-5A3R
PUELLA – parfémy na praní, nejvoňavější náhrada aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA výjimečné svým intenzivním projevem. Prádlo je dlouhodobě voňavé a svou vůni neztrácí ani po vysušení v sušičce. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale dokonce i Váš domov. Dávkování: Parfém dávkujeme do přihrádky na aviváž v poměru 5 ml/4 kg prádla. Varování! Přípravek je určen výhradně do pračky (oddíl pro aviváž). Při potřísnění jakéhokoli povrchu, ihned otřete navlhčeným hadrem / opláchněte vodou. Vhodné do praní s teplotou vody do 60 °C. Při vyšších teplotách vody hrozí poškození plastových součástí spotřebiče. Složení: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Benzyl-salicylát; Linalool; Hexylcinnamaldehyd; Linalyl-acetát; Piperonal; 2-Methyl-3-(3,4-methylendioxyfenyl)-propanal; Citronellol; Geraniol; 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; d-Limonen; Geranyl-acetát; 6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanon; δ-Damaskon. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický provodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.
 
*V závislosti na šarži produktu se mohou tyto informace na jeho etiketě mírně lišit. 
 
 

Frayo – svěží a květinově-ovocná vůně.
UFI:0C1K-R1K9-R30W-GD6Y
PUELLA – parfémy na praní, nejvoňavější náhrada aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA výjimečné svým intenzivním projevem. Prádlo je dlouhodobě voňavé a svou vůni neztrácí ani po vysušení v sušičce. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale dokonce i Váš domov. Dávkování: Parfém dávkujeme do přihrádky na aviváž v poměru 5 ml/4 kg prádla. Varování! Přípravek je určen výhradně do pračky (oddíl pro aviváž). Při potřísnění jakéhokoli povrchu, ihned otřete navlhčeným hadrem / opláchněte vodou. Vhodné do praní s teplotou vody do 60 °C. Při vyšších teplotách vody hrozí poškození plastových součástí spotřebiče. Složení: Hexylcinnamaldehyd; Linalool; Linalyl-acetát; Benzyl-salicylát; 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Hexyl-salicylát; d-Limonen; Cedrylmethylether; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal;6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanon; Citronellol; 7-Hydroxycitronellal; Kumarin; 2-Methyl-3-(3,4-methylendioxyfenyl)-propanal; α-Damaskon; β-Pinen. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický provodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.

*V závislosti na šarži produktu se mohou tyto informace na jeho etiketě mírně lišit. 
 
 
 
Queenka – ovocně-květinková vůně, nejsladší z naší nabídky.
UFI:5RA3-G0V6-130A-XN7F
PUELLA – parfémy na praní, nejvoňavější náhrada aviváže, která je vyvinuta na bázi vonných olejů. Spolu s dalšími důležitými prvky tvoří unikátní složení, díky čemuž jsou produkty PUELLA výjimečné svým intenzivním projevem. Prádlo je dlouhodobě voňavé a svou vůni neztrácí ani po vysušení v sušičce. Vysoká koncentrace zajistí, i díky nízké dávce, velmi intenzivní vůni, ve srovnání s běžnou aviváží. Po vyprání bude vonět nejen prádlo, ale dokonce i Váš domov. Dávkování: Parfém dávkujeme do přihrádky na aviváž v poměru 5 ml/4 kg prádla. Varování! Přípravek je určen výhradně do pračky (oddíl pro aviváž). Při potřísnění jakéhokoli povrchu, ihned otřete navlhčeným hadrem / opláchněte vodou. Vhodné do praní s teplotou vody do 60 °C. Při vyšších teplotách vody hrozí poškození plastových součástí spotřebiče. Složení: Hexylcinnamaldehyd; Linalool; Linalyl-acetát; Benzyl-salicylát; 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Hexyl-salicylát; d-Limonen; Cedrylmethylether; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal;6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanon; Citronellol; 7-Hydroxycitronellal; Kumarin; 2-Methyl-3-(3,4-methylendioxyfenyl)-propanal; α-Damaskon; β-Pinen. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický provodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.

*V závislosti na šarži produktu se mohou tyto informace na jeho etiketě mírně lišit.
5
3326x
4
43x
3
45x
2
2x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EJ Avatar autora | 20.6.2024
krasné a dlouho trvající vůně
5
JB Avatar autora | 17.6.2024
Nádherně voní
5
SK Avatar autora | 17.6.2024
Vzorečky vůní jsou skvělý způsob jak se rozhodnout pro tu pravou. A Puella je teda bomba!
5
MN Avatar autora | 16.6.2024
Opravdu úžasná vůně, která mne nikdy neomrzí a teď už ji zná celý svět, protože používám na povlečení pro hosty.
5
MV Avatar autora | 14.6.2024
Nádhera, krásně voní
5
MT Avatar autora | 13.6.2024
Zakoupila jsem zkušební set, zatím použita vůně Frayo a Double Y . Krásná vůně a dlouhá výdrž. Měla bych zájem i o tělový parfém Frayo, ale bohužel je vyprodaný.
5
JB Avatar autora | 13.6.2024
Krásně voní,jsem spokojená.
5
IS Avatar autora | 13.6.2024
Úžasně voní, velká spokojenost.
5
ŠG Avatar autora | 12.6.2024
Jsem moc spokojená. Zakoupeno zkušební set a voní nejen prádlo , ale i byt. Určitě koupím velké balení.
5
IK Avatar autora | 11.6.2024
Jsem velice spokojena. Prádlo i celý byt voní krásně i při malém množství tohodle přípravku. Zatim odskoúšané 3 vůně, těším se na další
5
JZ Avatar autora | 11.6.2024
Manželka je spokojená. Pěkně to voní.
5
KR Avatar autora | 11.6.2024
velmi, krásně a dlouho voní
5
SH Avatar autora | 11.6.2024
Prozatím jsem použila první ze šesti vzorečků, jsem velmi spokojena s trvalou vůní nejen na oblečení, ale i v pračce a v místnosti.
5
IV Avatar autora | 6.6.2024
Všechny krásně voní. A voní nejenom prádlo, ale i celý byt. Vůně vydrží dlouho na prádle. Velká spokojenost.
5
AH Avatar autora | 6.6.2024
Spokojená jsem velmi, vůně jsem si zamilovala :-)
5
VT Avatar autora | 4.6.2024
Velmi příjemné vůně, vzorky objednávám podruhé, pořád se nemohu rozhodnout, která je ta nejlepší.
5
Avatar autora | 4.6.2024
Všechny krásně voní. A voní nejenom prádlo, ale i byt.
5
MB Avatar autora | 31.5.2024
Vyzkoušela jsem již téměř všechny vzorečky a každý voněl krásně. Všechny vůně jsou výrazné, u některých vůní jsem použila menší množství a i tak byla intenzita dostačující a dlouhotrvající. Po vyzkoušení všech si vyberu favorita a objednám velké balení.
5
PB Avatar autora | 30.5.2024
Zatím jsem otestoval 5 ze 6 vzorků. Chybí mi už jen zelená, kterou si nechávám na konec, protože ji všichni nejvíce chválí. Když nebudu hodnotit zelenou, tak se mi zatím nejvíce líbí žlutá. Po té dům prádlem voněl úplně celý.... Po vyzkoušení všech se rozhodnu, kterou objednám ve velkém balení...
5
JH Avatar autora | 29.5.2024
Puellu jsem objevila náhodou a hned vyzkoušela. Jsem velice spokojena a doporučuji dál. Všem kamarádkám jsem darovala vzorek, jsou také nadšeni. Krásná vůně, kam se hrabe aviváž. Zase si objednám, ale musím pošetřit, není to levná záležitost, ale stojí to za to. Za mě super.
5
AS Avatar autora | 29.5.2024
Vyzkoušena zatím jedna vůně, super, jsem spokojena, bude těžké asi vybrat kterou poté objednat ve větším balení, prádlo krásně dlouho voní, doporučuji
5
T Avatar autora | 29.5.2024
Velmi intenzivní pronikavá vůbec, z povlečení jsem vůni cítila velice dlouho a od ručníků voněla celá koupelna :)
5
JB Avatar autora | 29.5.2024
Krásné vůně, které dlouho vydrž. Doporučuji vzorky na praní
5
AK Avatar autora | 28.5.2024
Krásné vůně, které dlouho vydrží. Já jsem na jedno praní použila jen půl dávky, protože voní hodně intenzivně. Volila jsem tyto vzorky, abych si vybrala tu nejlepší vůni, kterou si pak objednám ve větším balení. Jenže voní všechny úžasně a já pořád nevím, kterou zvolím. Asi postupně všechny :-).
5
KP Avatar autora | 28.5.2024
krásné vůně :)
5
RP Avatar autora | 28.5.2024
Skvělé vůně, které vydrží dlouho a krásně provoní celý byt.
5
MH Avatar autora | 24.5.2024
Doporučuji vzorky na praní, krásné voní a provoní i celý byt☀️
5
MB Avatar autora | 24.5.2024
Objednané vzorky byly pro ženu, je velmi spokojená a zvažuje další objednávku.
5
M Avatar autora | 24.5.2024
Jsem velmi spokojena, dlouho trvající vůně provoní celý byt. Doporučuji všem mým známým ;-)
5
KP Avatar autora | 24.5.2024
Jsem nadmíru spokojen. Samotné vyprání provoní celý dům. Vůně jemné a nevtíravé. Každý si může vybrat svou oblíbenou.
5
MS Avatar autora | 23.5.2024
Velice spokojená nádherně voní jedná lepší než druhá, těžko se rozhodnout, objednám
5
ŠK Avatar autora | 23.5.2024
Nejlepší vůně na prádlo, co jsem za dlouhé roky měla možnost vyzkoušet. Prádlo krásně voní, i po delší době ve skříně. TOP, doporučuji všem, kteří váhají s objednáním. Ideálně malý set vzorků a pak si každý vybere, co mu voní nejvíce.. :)
5
PK Avatar autora | 22.5.2024
Nečekala jsem, že se tak snadno a rychle zamiluji do každé vůně.. Zatím jsem použila 2 vzorky a oba jsou boží.. Prádlo nádherne voní, nevěřila jsem tomu, teď už věřím 😊Za mě top aviváž.
5
LN Avatar autora | 22.5.2024
Set s vůněmi je super už mám podruhé.a ještě lepší je vůně do bytu velká spokojenost se zelenou.
5
EN Avatar autora | 22.5.2024
Zatím jsem vyzkoušela dva vzorky a moc se mě líbí
5
WM Avatar autora | 22.5.2024
Vůně jsou nádherné postupně skouším.doporucila bych i kamarádkám.
5
RT Avatar autora | 22.5.2024
Jsem nadmíru spokojen. Samotné vyprání provoní celý dům. Vůně jemné a nevtíravé. Každý si může vybrat svou oblíbenou.
5
SH Avatar autora | 22.5.2024
Výborná zkušenost projít celou nabídku v jednorázovém balení. Poctivě jsem chodila "očuchávat" prádlo. Jak sušené venku tak v sušičce. Nejlépe mi vyšly žlutá a zelená a ty jsem si hned objednala. Děkuji
5
NL Avatar autora | 22.5.2024
Zkušební test jsem si koupila a jsem spokojená, při další nákupu velkého balení vyhrála barva světla zelená. Prázdné sáčky jsem dala na topení a každá místnost hodně dlouhou voněla.
5
EO Avatar autora | 22.5.2024
Jsou to krásné vůně, které opravdu dlouho a dlouho vydrží. Nevěřila jsem, ale je tomu tak.. :-)
5
JV Avatar autora | 22.5.2024
Objednala jsem si vzorky parfémy na praní je tam mnoho vůní, abych se mohla rozhodnout, kterou si objednám. A bohužel musím napsat, že nejsem rozhodnutá pro jednu. Postupně nakoupím všechny vůně, protože krásně voní a nemám vybranou žádnou jako TOP.
5
IL Avatar autora | 22.5.2024
nejlepší aviváže, jaké jsem poznala - provoní celý byt a krásná vůně vydrží na prádle několik dní děkuji
5
Avatar autora | 22.5.2024
Zkušební set kupuji neustále, a to z toho důvodu že se nemohu rozhodnout která voní nejvíce, miluji je všechny, prádlo provoní celý byt, i ze sušičky stále voní stejně.
5
TM Avatar autora | 21.5.2024
Jsme se ženou strašně spokojeni jsou to nádherné vůně
5
MH Avatar autora | 21.5.2024
Bezkonkurenční aviváž, miluji voňavé prádlo
5
MP Avatar autora | 21.5.2024
Prádlo opravdu krásně voní. Doporučuji
5
MN Avatar autora | 21.5.2024
Objednala jsem balíček se vzorky na zkoušku. Za mě velká spokojenost. Prádlo voní krásně, mám provoněný byt a i lodžii, kde suším.
5
Avatar autora | 21.5.2024
Skvělé vůně :)
5
MK Avatar autora | 20.5.2024
vzorky jsem objednala proto,že si chci koupit dalších 500 ml / mám modrou a zelenou,tak ještě nevím..zatim jsem otevřela červenou a růžovou. Jinak jsem naprosto spokojena!!!/nepoužívám jen do pračky../.Přiznávám,že jsem objednala i u konkurence ,ale Puella mě přijde nejkvalitnější/produkty co mám ,jsou dost naředěné a nestačí jen víčko.. přilévám tak pro vůni do kbelíku...asi tak/......já zůstávám rozhodně už u Puelly.!!!! děkuji a hezký den všem
5
MK Avatar autora | 20.5.2024
Koupila jsem vůně, použila zatím dva sáčky, je to překrásná vůně v celém bytě. Děkuji moc, koupím znovu.
5
JT Avatar autora | 20.5.2024
krásně voňavé prádlo
5
MP Avatar autora | 20.5.2024
super prádlo krásně voní
5
MM Avatar autora | 20.5.2024
Objednala jsem vzorky, již jsem všechny vyzkoušela, krásné vůně. Dvě jsem si vybrala a budu objednávat větší bvalení.
5
PS Avatar autora | 19.5.2024
Nevyslovitelná spokojenost ,prádlo ,pračka i celý byt úžasně voní.Dala jsem ještě použitý sáček do skříně,je tam týden a stále voní a provonělo to celou skříň.Určitě objednám větší balení 🥰
5
RJ Avatar autora | 19.5.2024
Za mě Top žlutá JaLu ,pak zelená, bílá, modrá a poslední růžová a červená poslední dvě jsou moc sladké Sáčky od vzorků jsem si dala do skříně a i po 14 dnech voní jak sáčky a hlavně pradlo a povlečení ,polovinu ze sladkých vůní jsem dala do difuzéru Doporučuji vyzkoušet,jsou super
5
MJ Avatar autora | 19.5.2024
Naprostá spokojenost *****
5
RM Avatar autora | 19.5.2024
Vůně jsou opravdu intenzivní. Zatím nejoblíbenější je bílá.
5
Avatar autora | 19.5.2024
Nádherná vůně, zelená růžová a žlutá jsou mé nejlepší. Dokonce voní ještě když se jde prádlo prát znova.
5
RP Avatar autora | 19.5.2024
Paráda všechny voní krásně a dlouho po vyprání
5
JP Avatar autora | 18.5.2024
Krásné vůně. Nejvíce co mi voní jsou, červená a modrá. 😊😊
5
Avatar autora | 18.5.2024
Poprvé jsem vyzkoušela a vůbec ničeho nelitují, spíš naopak přemýšlím že udělám další novou objednávku, zkusila jsem pouze jen vzorky na praní a moc jsem byla z těch vzorku moc spokojená, nádherná vůně a vydrží to dlouho... Vřele doporočuji..!! Děkuji, objevila jsem nový objev
5
MM Avatar autora | 17.5.2024
Koupila jsem vzorky. Zkusila jsem zelený a voní pěkně po zeleném jablku. Na mě je to moc silná vůně, trochu bych ubrala na intenzite.
5
JS Avatar autora | 17.5.2024
Jsem velice spokojena, bila je super.
5
Avatar autora | 17.5.2024
koupila jsem si vzorky, abych si vybrala ............... voní všechny!!!!
5
JM Avatar autora | 17.5.2024
Nejlepší vůně jaká může být.
5
ŠH Avatar autora | 17.5.2024
Veliká spokojenost
5
RP Avatar autora | 17.5.2024
Tohle jsem ještě nezažila. Voněl celý byt, bunda voní ještě 2 měsíce po vyprání a povlečení, které bylo složené ve skříni, když jsem dala na postel provonělo celou místnost.. Wow. Zatím jsem zkusila jen zelený vzorek a voní krásně.
5
Avatar autora | 17.5.2024
Skvělé vůně, nádherně provoní prádlo i byt.
5
IB Avatar autora | 17.5.2024
Objednáno již několikrát, jak vzorečky, tak velký parfém na prádlo. Dodání vždy v pořádku a včas. Moje nejoblíbenější vůně jsou zelená a žlutá, voní dlouho a intenzivně. Objednávám pravidelně. Zklamala mě bílá vůně, je cítit opravdu hodně slabě a nevydrží.
5
VB Avatar autora | 17.5.2024
S produktem jsem maximálně spokojená a doporučuji.
5
HH Avatar autora | 17.5.2024
Zatím js3m vyzkousela 3 vzorky a spokojenost maximalni 🙂 pradl9 krasne provoni a vune drzi dlouho
5
HM Avatar autora | 17.5.2024
úžasné, nádherné vůně a voní i pračka, prádlo voní nádherně.
5
IH Avatar autora | 17.5.2024
Skvělá aviváž, prádlo vydrží dlouho vonět.
5
LM Avatar autora | 17.5.2024
Úžasné vůně. Stačí maličko a prádlo krásně a silně voní 😊
5
LK Avatar autora | 17.5.2024
Nádherné intenzivní vůně. Vyzkoušela jsem "konkurenci Giovani" a veliké zklamání. Puella voní nejen po praní, ale i po vyjmutí ze sušičky. Osobně doporučuji žlutou a červenou 😊.
5
KV Avatar autora | 17.5.2024
Naprostá spokojenost, úžasné vůně, provoní celý domov, skříně...spokojenost veliká.
5
RN Avatar autora | 17.5.2024
Absolutně bezkonkurenční, nic neprovoní prádlo i celý byt na tak dlouho a taaak příjemnou vůní, nejraději kupuji vzorečky a vůně střídám podle nálady, není totiž jediná, která by voněla zle :) Všem doporučuji všema deseti!
5
IV Avatar autora | 16.5.2024
Pěkné, dlohotrvající vůně. Prádlo mi provonělo celý byt.
5
Avatar autora | 15.5.2024
Skvělé, velice příjemné vůně, provoní nejenom prádlo, ale celý byt. Konečně jsem našla TOP vůně. Velká spokojenost.
5
RK Avatar autora | 15.5.2024
Jsem spokojená. Vůně vydrží opravdu dlouho.
5
MR Avatar autora | 14.5.2024
Jsem spokojená, krásně voní a dlouho vůně vydrží
4
HT Avatar autora | 13.5.2024
Spokojenost, produkt momentálně sada vyprodána, sleduji každý den akci
5
ZS Avatar autora | 12.5.2024
Vzorky krásně voní, prádlo je úžasně provoněné i okolí sušičky 🥰👏👏👏👏👏
5
PH Avatar autora | 10.5.2024
Vzorky jsou super, nádherné vůně, u mne vede zelená, u dcery bílá. Při sušení prádla provoní celý byt.
5
RB Avatar autora | 10.5.2024
Supr vůně na vyzkoušení.
5
IP Avatar autora | 10.5.2024
Za mne super ale zelená vyhrála
5
Avatar autora | 10.5.2024
Jsem velice spokojená 👍👍👍
5
SH Avatar autora | 10.5.2024
Vzorky super, zelená nej, skvělé vůně. Maximální spokojenost.
5
ZL Avatar autora | 9.5.2024
S produktem jsem velice spokojená, zatím nejlepší vůně, které jsem kdy měla. Zeleně označená se mně líbí nejvíce.
5
IH Avatar autora | 9.5.2024
Všechny vůně jsou krásné,nevím kterou vybrat,ale asi zelenou. Určitě koupím velké baleni
5
ZS Avatar autora | 8.5.2024
Zatím mám otestovany pouze 2 vůně , ale určitě si obj větší balení až odzkouším všechny vzorky. Hlavně se mi líbí dlouhotrvající vůně
5
KP Avatar autora | 7.5.2024
velmi spokojená
5
IK Avatar autora | 7.5.2024
Díky za vzorky, již jsem zakoupila větší balení. Za mě DOUBLE Y - top.
5
LH Avatar autora | 6.5.2024
Krásné vůně
5
PK Avatar autora | 6.5.2024
Vzorky super, zelená top...
5
JP Avatar autora | 6.5.2024
Všechny vzorečky jsou úžasné,moc krásná vůně
5
DR Avatar autora | 6.5.2024
Se vzorky jsem maximálně spokojena. Všechny voní naprosto překrásně. Provoní nejen prádlo, ale zároveň i celý byt - zkusila jsem dát pár kapek do kýble s vodou na vytírání podlahy. Po delším váhání, kterou že vůni vybrat volím - ZELENOU. Po kladných zkušenostech mohu všem DOPORUČIT.
5
ŽB Avatar autora | 6.5.2024
Se vzorky jsem nadmíru spokojená Nechtělo se mi věřit že taková troška bude stačit Jeden vzorek na jednu plnou pračku bohatě stačil neskutečné jak krásně a intenzivně prádlo vonělo DOPORUČUJI
5
DP Avatar autora | 6.5.2024
Se vzorky jsem byla naprosto spokojená. Vydrží vonět opravdu dlouho.
5
LK Avatar autora | 6.5.2024
boží vůně, objednávám opakovaně
5
MP Avatar autora | 4.5.2024
Skvělé, že je možnost vzorků. Teď už si jen vybrat. Těším se. Vůně vydrží i na prádle ze sušičky a to jsem potřebovala. :)
5
PH Avatar autora | 4.5.2024
Hodně veliká spokojenost, prádlo krásně voní, a hlavně dlouhodobá životnost voňavého prádla.
5
MS Avatar autora | 3.5.2024
Vzorky mám nejraději, pokaždé mám jinou vůni a stačí i menší množství než je uvedeno, prádlo je heboučké a dlouho krásně voní, je to skvělý produkt 👍
5
ZJ Avatar autora | 3.5.2024
Se vzorky jsem velmi spokojena, objednala jsem si další tři pro příbuzné k vyzkoušení. Za mě top všechny , kromě červeného vzorku. Rychlé dodání , vítám dobírku, určitě doporučuji všem :) .
5
KH Avatar autora | 3.5.2024
Objednávám už opakované, dávám je jako drobnost dárkům, jelikož jsem je sama jako dárek dostala a ony "dostaly" mne :-)
5
PM Avatar autora | 3.5.2024
Se vzorky jsem velice spokojená. Všechny krásně voní a prádlo vydrží dlouho vonět :-)
5
MJ Avatar autora | 3.5.2024
Vůně to jsou nádherný všechny.
5
JP Avatar autora | 3.5.2024
Všechny vzorky hezky voní, ale za mě je top 💚 a ❤️. Prádlo po použití této aviváže voní úžasně a co víc, už při otevření šatní skříně ucítíte hezkou vůni. I já mohu doporučit vzorečky vyzkoušet. Co se týká rychlost doručení, musím i toto pochválit. Vše super. Díky moc !!!
5
VS Avatar autora | 3.5.2024
Je skvělé že je možnost si takto vyzkoušet která vůně člověku nejlépe voní. V tomto případě to ale bude oříšek neboť všechny vůně jsou super. Manželka teda hlásí od pračky že modrá a růžová. :-)
5
JS Avatar autora | 3.5.2024
Kdyby šlo dát 10 hvězdiček, tak je dáme. Vůně jsou úžasné, hádáme se, kterou zvolit. Aroma provoní skříně + celý byt. Budeme vybírat vůni, tak jako parfém, tj. na základě složení. Asi zvítězí modrá nebo bílá. TOP!
5
EU Avatar autora | 3.5.2024
Se vzorky jsem velmi spokojena, všechny voní úžasně.
5
MJ Avatar autora | 3.5.2024
Nejlepší parfém na praní , co jsem kdy vyzkoušela ….. miluju tyhle vůně :-)
5
MB Avatar autora | 2.5.2024
Super vůně.
5
AS Avatar autora | 2.5.2024
Vyzkoušela jsem zatím "vzorečky",ale uchvátily mě...je to tzv."láska na první dotek"))))...nádherné vůně,dlouho drží ....no prostě NÁDHERA!!!!
5
PL Avatar autora | 2.5.2024
Neodolala jsem a chtěla jsem vyzkoušet parfém na praní. A opravdu VŠECHNY vůně krásně voní. Určitě si koupím další balení.
5
PF Avatar autora | 2.5.2024
vůně vydrží opravdu velice dlouho i při tak malém množství na jedno praní
5
I Avatar autora | 2.5.2024
Všechny vůně jsou příjemné, problém se rozhodnout, která nejvíce. A to je příjemný problém :)) Občas vede zelená, občas červená.
5
EM Avatar autora | 2.5.2024
Krásná vůně.jsem velmi spokojená.
5
DM Avatar autora | 2.5.2024
Spokojenost na 100 procent , všechny vuně jsou skvělé , provoní celý dum a vydrží dlouho
5
JT Avatar autora | 2.5.2024
Doporučuji, voní krásně. Za mě nejlíp zelená.
5
AM Avatar autora | 2.5.2024
Nádherná dlouhotrvající vůně💓
5
BB Avatar autora | 1.5.2024
Vůně do pračky krásně provoní prádlo i byt.
5
NP Avatar autora | 1.5.2024
Jsme spokojeni. Nejlepší parfém za nás je růžový
5
JV Avatar autora | 1.5.2024
Jsem spokojená, nejvíce mi voní žlutá.
5
HB Avatar autora | 1.5.2024
Voní hezky. Vyprané v tom záliby a proven celý dům. Děkuji
5
EG Avatar autora | 1.5.2024
Nádherná vůně,která potěší každý den.
5
DB Avatar autora | 1.5.2024
Kásně provoní prádlo
5
S Avatar autora | 1.5.2024
Skvělé vůně,provoní celý byt :-)
5
PT Avatar autora | 1.5.2024
Krásně voní všechny,ale za mě je top zelená 👍 určitě objednám znovu.
5
Avatar autora | 1.5.2024
Voní senzačně. Nevím jakou vůni si vždy vybrat, tak volím zkušební sety. Jeden malý sáček provoní celý byt.
5
Avatar autora | 1.5.2024
Už jsme vyzkoušeli pět ze šesti vzorků a byli jsme mile překvapeni - vůně jsou příjemné a třeba u ručníků máme možnost cítit, že vůně "drží". Teď jen řešíme pořadí oblíbenosti, abychom si pak podle toho objednali parfém, kterým budeme používat.
5
L Avatar autora | 1.5.2024
Nejdříve jsem Puelle nevěřila, protože jsem všude četla spousty negativních komentáří. A to mě vlastně motivovalo zakoupit si vzorečky. Puella mě mile překvapila. Žádné fleky na oblečení jsem nikdy neviděla, pračku také nemám rozežranou. U kupování vzorečků jsem zůstala a vždycky se těším, až s ní zase budu prát a prádlo mi provoní byt. Střídám různé vůně i jiných aviváží. Ale Puella voní prostě nádherně. Takže jsem ráda, že vzorečky existujou. Nemusím řešit dávkování, jen vyleji sáček a peru. Teď mám doma asi 20 sáčku a hned jdu udělat pračku vlastně 😆 Nekonečnému prádlu zdar!
5
MA Avatar autora | 30.4.2024
Voní všechny moc skvělé, plánuje me do budoucna zakoupit větší balení
5
Avatar autora | 30.4.2024
Voní všechny krásně 😊 ale asi úplně nejvíc mě okouzlila červená 😉🥰
5
IS Avatar autora | 30.4.2024
Krásné vůně 💚💓 Vřele doporučuji.
5
AV Avatar autora | 30.4.2024
Byl jsem velice mile překvapen
5
ZH Avatar autora | 30.4.2024
Doporučuji. Nádherné vůně, provoní celou skříň a neničí sušičku. Rychlé dodání.
5
LP Avatar autora | 29.4.2024
Jsem naprosto spokojená hlavne s vůní zeleného vzorečku.mohu doporučit a koupim si velké balení
5
Avatar autora | 29.4.2024
doporučuji
5
KS Avatar autora | 26.4.2024
Krásně voní... Nakupujete celá rodina
5
JZ Avatar autora | 26.4.2024
Nádherné voní zelená ale jinak voní všechny Krásné
5
H Avatar autora | 25.4.2024
Všechny vůně jsou nádherné, je velmi těžké si vybrat. Děkuji 🤩
5
Avatar autora | 25.4.2024
Krásně voní a dlouho, velká spokojenost
5
JR Avatar autora | 25.4.2024
Velmi pěkně voní, pro mě favorit růžová a žlutá vůně :-) Zkoušela jsem i pěny do koupele, krásně voní :-)
5
ZB Avatar autora | 25.4.2024
Krásně voní,velká spokojenost.
5
RN Avatar autora | 25.4.2024
dobrý
5
MN Avatar autora | 24.4.2024
bylo mi to doporučeno od známého a nelituji určitě si koupím
5
Avatar autora | 24.4.2024
prádlo krásně voní
5
VB Avatar autora | 24.4.2024
Výborný produkt.
5
JH Avatar autora | 24.4.2024
Jsem maximálně spokojen. Super produkt.
5
MK Avatar autora | 24.4.2024
Jsem velmi spokojená, prádlo nádherně voní. Přidávám pár kapiček i do sušičky a je to fakt bomba :-) určitě doporučuji všem kdo chce mít krásně voňavé prádlo :-)
5
JZ Avatar autora | 24.4.2024
Vše v pořádku . Doporučuji.
5
KK Avatar autora | 23.4.2024
Už nikdy nechci nic jiného. Skvělé vůně. Vůně Vydrží i do dalšího praní.... Dokonalost 🥰🥰❤️❤️
5
Avatar autora | 22.4.2024
nadherně voní a jsem strašně moc spokojena
5
MP Avatar autora | 22.4.2024
Váš produkt je výborný a populární jsem velice spokojená koupila jsem si vzorník a každá barva vzorku má své kouzlo a skvělou vůni
5
IS Avatar autora | 22.4.2024
Objednala jsem si zkušební set a vyzkoušela jsem zatím dvě vůně, obě nádherné. Těším se, až vyzkouším všechny a objednám si pak normální balení vůní do praní a třeba i něco dalšího:)
5
PH Avatar autora | 22.4.2024
Nádherná dlouhotrvající vůně, bezkonkurenční
5
JN Avatar autora | 20.4.2024
Nejlepší ❤️
5
MW Avatar autora | 20.4.2024
nádherné vůně doporučuji
5
M Avatar autora | 19.4.2024
nádherné vůně
5
HW Avatar autora | 19.4.2024
krásně voní
5
MH Avatar autora | 19.4.2024
PRODUKTY JSOU SUPER KRÁSNE VONI A DOPORUCUJI PROVONI VAM PRÁDLO I CELOU PRACKU KRÁSNE TO VONÍ I PO OTEVRENÍ PRACKY V OKOLI
5
JS Avatar autora | 18.4.2024
Velice jsou super
5
MV Avatar autora | 18.4.2024
Objednávám opakovaně, super vůně, vícero možností využití, ( nejen na praní).
5
MK Avatar autora | 18.4.2024
Super rychlé dodání. Nádherné vůně na vyzkoušení.
5
MF Avatar autora | 18.4.2024
Vyzkoušela jsem zatím 2 a moc hezká vůně. Vydrží dlouho :) i když prádlo vysuším v sušičce. Jsem spokojená. Určitě objednám znovu
5
SZ Avatar autora | 18.4.2024
Jsem velice spokojená,krásné vůně
5
IC Avatar autora | 18.4.2024
Jsem velmi rád
5
LM Avatar autora | 18.4.2024
Super. Krásné vůně. Ze vzorků jsem vybrala pro mne nejlepší a už jsem objednala velké balení.
5
MV Avatar autora | 18.4.2024
Jsem nad míru spokojená. Lepší aviváž není.
5
VR Avatar autora | 16.4.2024
Rychlé dodání, super vůně na vyzkoušení
5
PN Avatar autora | 16.4.2024
maximální spokojenost.
5
AS Avatar autora | 16.4.2024
Jsem moc spokojená vůně krásně voní.Už jsem si objednala velkou lahvičku.Dodání velmi rychlé moc doporučuji.
5
DZ Avatar autora | 16.4.2024
super
5
LB Avatar autora | 15.4.2024
Moc spokojená.Hlavne ta vůně v celém baráků po použití aviváže
5
Avatar autora | 15.4.2024
Krásné, dlouhotrvající vůně. Velká spokojenost
5
BM Avatar autora | 15.4.2024
Naprostá bomba, ani nevím která vůně je lepší. Všechny jsou prostě TOP.
5
VK Avatar autora | 15.4.2024
Nejlepší vůně..top...provoní celý dům...moc doporučuji :-)
5
Avatar autora | 15.4.2024
Pouzila jsem zkušební verzi ze vzorku a po vypraní mi manžel říká ty jo co to je ta parfem to je dost dobrý . Takže ta mě top
5
ML Avatar autora | 14.4.2024
Velká spokojenost už nic jiného nepoužívám. Za mě TOP.
5
PB Avatar autora | 13.4.2024
Famózní vůně
5
LF Avatar autora | 13.4.2024
Nádherné vůně, vydrží opravdu dlouho. Velký výběr (samozřejmě zelená je topovka).
5
LB Avatar autora | 12.4.2024
S produktem jsem naprosto spokojená. Vůně jsou originální a dlouhotrvající.
5
JN Avatar autora | 12.4.2024
Velmi spokojena
5
Avatar autora | 12.4.2024
tento set je super, vyzkoušíte si vůni, která vyhovuje Vám a moc neutratíte. za mě super nápad
5
IP Avatar autora | 12.4.2024
S produktem jsem velmi spokojena.
5
LZ Avatar autora | 12.4.2024
Spokojenost,vůně zelená a bílá jsou top
5
IM Avatar autora | 12.4.2024
Nádherné vůně, velmi silné. Zatím vyzkoušená červená a zelená, ale už teď se těším na další. Určitě objednám i větší balení.
5
AZ Avatar autora | 11.4.2024
velmi spokojená, krasné vůně
5
ŠŠ Avatar autora | 11.4.2024
Pokud vůně od PUELLA ještě neznáte, doporučuji si nejdříve objednat vzorky a otestovat 👍👍
5
JP Avatar autora | 11.4.2024
Voní hezky
5
VK Avatar autora | 11.4.2024
jsem velice spokojená zamě červená bílá a žlutá top jsem tak spokojená že to chci nabízet na našem obchodě lidem
5
P Avatar autora | 11.4.2024
Musím říct, že nejdříve jsem byla taková nešťastná z toho velmi silně vonícího oleje, od kterého jsem se se celá zamatlala, ta vůně mi přišla tak silná, že jsem si to neuměla představit na prádle, půl sáčku se mi nejdříve vylilo na polici :D :D ale zbylá část skončila v pračce,a výsledek mě velmi překvapil !! Opravdu se to velmi příjemně rozneslo po prádle a i prádlo bylo jemnější ? Zatím vyzkoušen jeden vzoreček v modré barvě. Tak uvidíme dál :)
5
LJ Avatar autora | 10.4.2024
Velice krásná vůně. Děkuji za rychlé zaslání vzorků, určitě objednám další.
5
K Avatar autora | 10.4.2024
Velmi, budu po vyzkoušení vzorecků objednávat větší balení.
5
MM Avatar autora | 10.4.2024
Krásné vůně
5
PT Avatar autora | 10.4.2024
Naprosto skvělé jsou všechny vůně. Asi ale nejvíc vévodí zelená s modrou. Určitě objednám 😉
5
Avatar autora | 10.4.2024
Doporučuji. Krásné vůně.
5
Avatar autora | 10.4.2024
Z šesti zaslaných vzorků vůní mi opravdu hezky voněly tři. Obratem jsem si je objednala ve větším balení. Naprostá spokojenost - provoní celý byt. Chystám se objednat si ve stejných barvách i vůně do bytu.
5
DV Avatar autora | 9.4.2024
Krásné vůně. Objednám další !! "
5
Avatar autora | 9.4.2024
Vřele všem doporučuji :)
5
MN Avatar autora | 9.4.2024
Ano, budu objednávat.
5
EN Avatar autora | 9.4.2024
Doobjednavam😊
5
VH Avatar autora | 8.4.2024
Super! každý krásně voní, provoní celý byt a oblečení jde cítit ještě týdny po vyprání. :)
5
KF Avatar autora | 7.4.2024
Voní krásné a vydrží dlouho určitě ještě objednám 🤩😄😁 doporučuji 😃
5
JK Avatar autora | 6.4.2024
Vzorečky mi voní všechny a nedokážu si vybrat který objednám ve větším balení :)
5
IT Avatar autora | 5.4.2024
Ano naprostá spokojenost. Krásně voní a zboží brzo doručené. Všem doporučuji
5
Avatar autora | 5.4.2024
Objednávám už po druhé vzorečky, protože mi voní všechny a nedokážu si vybrat který objednám ve větším balení :)
5
Avatar autora | 5.4.2024
moc pekne vůně, intenzivní, uvidíme po týdnu jak bude prádlo vonět.dle vzorku jsem mohla vybrat to co mi voní nejvice
5
LB Avatar autora | 4.4.2024
MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST. PRÁDLO MĚKOUČKÉ A NÁDHERNÉ VŮNĚ.
5
MT Avatar autora | 4.4.2024
Voní báječně všechny vzorky... Využití vzorků mě pomohlo k rozhodnutí, kterou vůni objednat ve velkém balení a zároveň mě dalo možnost vyzkoušet, že vůně opravdu vydrží i po použití sušičky.
5
MN Avatar autora | 4.4.2024
Objednala jsem si 6 zkusebnich vzorku,5 vuni top,urcite objednam,jen se rozhodnout kterou bude tezke.
5
FK Avatar autora | 4.4.2024
test dvou vzorků a byl sem překvapen za mně dobrý
5
PP Avatar autora | 4.4.2024
Nejvíce mi voní Double Y a potom EmiJa, vůně jdou cítit i další den po nošení oblečení. Jsem velice spokojená a mohu jen doporučit ❤️🤩👍
5
ER Avatar autora | 4.4.2024
ano vůně ÚŽASNÁ !!!
5
JK Avatar autora | 3.4.2024
Jsem velice spokojen krásná vůně.
5
MS Avatar autora | 3.4.2024
Spokojenost. Voní hezky a dlouho. Nevím jen, pro kterou se rozhodnout. Všechny voní moc hezky.
5
LP Avatar autora | 3.4.2024
Je to naprosto úžasné.
5
LN Avatar autora | 3.4.2024
super
5
MF Avatar autora | 3.4.2024
Zatím jsem použila 1vzorek a zatím spokojenost
5
VK Avatar autora | 3.4.2024
Super. Doporucuji.
5
MS Avatar autora | 3.4.2024
Velice jsem spokojena. Voní všechny krásně, nemůžu si vybrat😀, provoní celý dům a vydrží velmi dlouho.
5
HK Avatar autora | 2.4.2024
Výborná věc, aby si člověk mohl vybrat vůni, která mu sedne.
5
MP Avatar autora | 2.4.2024
Nepoužívám už nic jiného než Double Y. Paráda.
5
IT Avatar autora | 2.4.2024
Ano jsem velmi spokojená a doporučují
5
PT Avatar autora | 2.4.2024
Jsem velice spokojená. Nejvíce nám voní zelená. Jinak všechny vůně zůstanou po vyprání na prádle dlouho vonět i po několika nošení.
5
PV Avatar autora | 2.4.2024
Naprostá spokojenost. ZELENÁ !!!
5
LJ Avatar autora | 1.4.2024
naprostá spokojenost
5
MS Avatar autora | 1.4.2024
Krásne voni všechny produkty Nemůžu si vybrat. Nejvic voni asi bíla a žlutá. Nejlepši aviváže,které jsem měla
5
MP Avatar autora | 31.3.2024
Všechny vůně jsou hodně intenzivní a nejvíc mi voní zelená. Za mě skvěle a dlouho voní po vyprání i ve skříni
5
AV Avatar autora | 31.3.2024
Výborná věc, abyste nekupovali zajice v pytli :) uz ted mam 3 favority…
5
AK Avatar autora | 30.3.2024
Super vůně hlavně zelená a bílá. Jsem ráda, že je možné koupit vzorky a vyzkoušet více vůní.
5
PK Avatar autora | 28.3.2024
Maximální spokojenost. Doma si každý našel tu svou vůni. ♥️
5
MF Avatar autora | 28.3.2024
úžasné, dlouho trvající vůně...super!
5
TV Avatar autora | 28.3.2024
Hodně spokojená vydrží dlouho vonět na oblečení,provoní celý byt Zelená je pro mě nejvíc 🍀👍
5
LU Avatar autora | 28.3.2024
Za mě super :-). Preferuji vůni s šedým nápisem Frayo.
5
MP Avatar autora | 27.3.2024
Skvělá sada - mohu se rozhodnout, která vůně mi voní nejvíc a tu si objednávat. Úžasně voní všechny, vřele doporučuji. Prádlo věším na společnou půdu v bytovce. Celá půda krásně voní až na chodbu i přes zavřené dveře. Velmi doporučuji
5
VK Avatar autora | 27.3.2024
spokojena krasně voní
5
AV Avatar autora | 27.3.2024
Jsem velice spokojená. Krásně provoní celý dům. Nejvíc mi voní modrá a zelená barva.
5
Avatar autora | 27.3.2024
Hodně spokojená
5
ZV Avatar autora | 27.3.2024
spokojená
5
AK Avatar autora | 27.3.2024
Velká spokojenost
5
DM Avatar autora | 27.3.2024
Paráda, krásné vůně :o)
5
JK Avatar autora | 27.3.2024
Vůně jsou opravdu intenzívní a na dlouho provoní prádlo (na pár dnů i dům :-) ). Je super, že si člověk může objednat testovací set, protože představa o dané vůni je odlišná od reality. Já osobně jsem vybrala jen jednoho favorita, protože z ostatních cítím květiny a to nemám ráda. Alespoň vím, co objednávat a neinvestuji do vůně, kterou bych pak vyhodila (a levné zrovna nejsou).
5
JS Avatar autora | 27.3.2024
Jsem velmi spokojena. Vůně jsou úžasné, provoní nejen prané prádlo, ale i celý byt na hodně dlouhou dobu (řádově týdny). Určitě doporučuji. Dodání z e-shopu rychlé.
5
M Avatar autora | 26.3.2024
Zkusebni set je dobra volba kdyz nevite jakou vuni si zvolit. Vsechny voni krasne.
5
JR Avatar autora | 26.3.2024
Velmi příjemné vůně, dlouho vydrží. Maximální spokojenost.
5
KE Avatar autora | 26.3.2024
Postupne jsem vyzkousela vsechny vzorky. Pradlo voni nadherne a opravdu dlouho. Nejvice mne zaujala vune Double Y
5
ZB Avatar autora | 26.3.2024
Objednala jsem si zkušební sadu vůní a musím říct, že všechny voní moc hezky a velmi intenzivně. I po 2 týdnech ve skříni je vůně na oblečení výrazná. Ani sušení v sušičce neubralo na intenzitě. Budu dávat menší dávkování, úplně to2 stačí. Nejvíc mi voní žlutá a růžová. Nezanechává fleky na oblečení. Jsem spokojená.
5
MU Avatar autora | 26.3.2024
Zatím vyzkoušené 2 vůně a krásně voní,provoní i koupelnu.
5
SP Avatar autora | 26.3.2024
Vzorky jsou superr
5
MZ Avatar autora | 26.3.2024
Výrobky odpovídají popisu, dlouhotrvající vůně bez kompromisů
5
IP Avatar autora | 25.3.2024
Vyzkoušela jsem vaše vzorky a voní všechny úžasně i po sušení v sušičce 👍
5
PP Avatar autora | 25.3.2024
krásné vůně na prádlo i do bytu. super!
5
HH Avatar autora | 25.3.2024
Vyzkoušela jsem testovací vzorky a voní to božsky i když dám prádlo do sušičky
5
ED Avatar autora | 24.3.2024
Naprostá topka
5
KR Avatar autora | 24.3.2024
Zkušební set je skvělá volba pokud s parfémy Puella teprve začínáte.
5
MP Avatar autora | 23.3.2024
Jsou to opravdu příjemné vůně
5
H Avatar autora | 23.3.2024
Opravdu krásně voní.
5
ZB Avatar autora | 22.3.2024
Prádlo i celý prostor koupelny krásně voní, po sušení v sušičce prádlo voní trochu méně, nicméně určitě budu objednávat ne vzorečky ale větší balení, pro mne je top zelená.
5
HL Avatar autora | 22.3.2024
dokonalé vůně, využíváme i jako parfém do pokoje i jako vůni na wc
5
MB Avatar autora | 21.3.2024
Krásně voní,vůně vydrží dlouhou dobu.Byls jsem velice překvapená.A tet nevím,kterou vůní si mám vybrat .Výběru si všechny a bude to
5
OF Avatar autora | 21.3.2024
Vůně na prádlo jsou dokonalé... krásně voní a i dlouho vydrží voňavé prádlo.
5
JV Avatar autora | 21.3.2024
krásně voní zkoušíme je postupně s dcerou
5
DM Avatar autora | 21.3.2024
Krásné vůně...všechny...
5
AH Avatar autora | 21.3.2024
Jsem velmi spokojená.. nádherné vůně
5
VN Avatar autora | 21.3.2024
Jsem velmi spokojená,, krasne voní a dlouho.Peovoni to celou skrin a byt kdyz susim pradlo.
5
GS Avatar autora | 21.3.2024
Nádherné vůně 😍. Provoní celý byt. Prádlo je na dotek mnohem příjemnější než při použití aviváže. Můžu jen doporučit 👍.
5
Avatar autora | 21.3.2024
Z parfému jsem naprosto nadšená, dlouho jsem zkoušela různé aviváže, které budou vonět i po vysušení prádla v sušičce a konečně se povedlo! Puellavune jsem objevila díky blogerce Gabriele Harvánkové na instagramu v rámci její spolupráce. Těším se na vyzkoušení dalších vzorků, zatím si nedokáži vybrat svého favorita. Vůně jsou opravdu dlouhotrvající a stačí pár kapek, aby prádlo úžasně vonělo. Doručení bylo až překvapivě rychlé, do druhého dne jsem měla vzorky u sebe. Další objednávka je více než jistá a určitě to nebudou jenom parfémy na praní :))) Děkuji moc
5
MS Avatar autora | 21.3.2024
Ano jsme.
5
ES Avatar autora | 20.3.2024
Všechny vůně jsou super, nejvíc se mi líbila modrá. Doporučuji
5
A Avatar autora | 20.3.2024
Nádherné vůně,opravdu dlouhodobě provoní celý byt i šatník,klasickou aviváž už nechci,akorát si neumím vybrat tu svou nej,jsou všechny naprosto úchvatné!!!
5
EM Avatar autora | 20.3.2024
Má švagrová přišla na návštěvu a moc se mi líbilo, jak voněla. Ptala jsem se jí, co to má za parfém, a ona mi přinesla jeden zkušební vzorek. Vyprala jsem s ním ložní prádlo a každý večer cítím nádhernou vůni. Objednala jsem si hned vzorečky, abych postupně vyzkoušela vše a také mamince. Zatím jsem neotevřela jediný, o kterým bych řekla, že ten ne.
5
EA Avatar autora | 20.3.2024
Bylo mi doporučeno kamarádkou u vás objednat parfém na prádlo. Jsem maximálně spokojená. Prádlo nádherně voní, každý se ptá, co používám za parfém :-) . Vzorečky byly zaslány okamžitě, také hned vyzkoušeny. A mám již objednané dva druhy po 500 ml.
5
JB Avatar autora | 20.3.2024
Určitě budu objednávat znovu, velmi hezké vůně, prádlo dlouho voní a provoní i celý byt. Doporučuji .
5
VO Avatar autora | 20.3.2024
Velmi spokojená krásné vůně
5
PZ Avatar autora | 20.3.2024
Jsem naprosto spokojen. Vřele doporučuji. Krásné vůně a prádlo z pračky nemá chybu.
5
BZ Avatar autora | 20.3.2024
Uzasne vune, voni cely byt, satnik. Urcite budu pravidelne objednavat, akorat tezko vybrat ktera je hezci.
5
KD Avatar autora | 20.3.2024
Móóóc,krásné vůně.Používám s velkou spokojenosti. Provoní celý dům a dlouho vydrží.
5
JM Avatar autora | 19.3.2024
Jsem naprosto spokojená, už se těším až vyzkouším všechny vzorečky , zatím jsou ,všechny vůně naprosto Luxusní ! Doporučuji všem !!! Mega rychlé doručení vzorečku pecka !
5
JK Avatar autora | 19.3.2024
Fajn vůně, mnohem lepší než aviváže
5
DR Avatar autora | 19.3.2024
Doporucuji
5
MD Avatar autora | 19.3.2024
Doporučuji, super sortiment budu opakovat nákup.
5
MP Avatar autora | 19.3.2024
Zeleny je top,modry a bily voni krásně.Co se mi moc libi,že vůně vydrží i v sušičce a voní na prádle několik dnů.Objednam znovu.
5
Avatar autora | 19.3.2024
Fantasticky voní
5
KH Avatar autora | 19.3.2024
Velká spokojenost. Všechny vůně velmi příjemné a na prádle vydrží dlouho.
5
MV Avatar autora | 19.3.2024
Opravdu krásná vůně…
5
EV Avatar autora | 19.3.2024
Velmi prijemne vune, dekuji
5
Avatar autora | 19.3.2024
Je to nejlepší výrobek, který jsem kdy měla. Jiný už nepoužívám a ani nehledám. Je to prostě nejvíc top!!! 💖💖💖
5
MB Avatar autora | 19.3.2024
Vůně naprosto úžasné!! Doporučuji všem kdo ještě váhá!
5
A Avatar autora | 19.3.2024
Velmi jemné vůně, zatím vyzkoušeny jen 3, ale každá má něco do sebe.
5
RT Avatar autora | 19.3.2024
Je to pecka. Nádherně voní prádlo a celý dům. Dokonce jsem si dala pár kapiček na dekoraci na wc a to je vůně. Vřele doporučuji můj favorit červená.
5
MT Avatar autora | 18.3.2024
Bezva,mnohem lepší než aviváže
5
JJ Avatar autora | 18.3.2024
Nádherné vůně. Jsem moc spokojena.
5
PZ Avatar autora | 18.3.2024
Vůně příjemně překvapily. Rychlé doručení a celková spokojenost.
5
Avatar autora | 18.3.2024
Luxus
5
HF Avatar autora | 18.3.2024
Jsem naprosto nadšená. Aviváže už používat nebudu. Krásné vůně, voní celý byt.
5
IK Avatar autora | 18.3.2024
Krásné vůně, stačí opravdu malé množství. Provoni celý byt.Rychle dodání, jsem velmi spokojená. Všem doporučuji.
5
AN