Návod k používání a dávkování

VHODNÉ PRO
ALERGIKY

 

DOPRAVA
ZDARMA

 

DORUČENÍ
DO 3 DNÍ

 

ZÁKAZNICKÁ
PODPORA

Doporučené dávkování parfémů na praní obecně

Do nádobky na aviváž nalijte 5 ml koncentrátu Puella parfému na praní a do pračky vložte 4 kg prádla. 5 ml odpovídá množství plného víčka při naší 500 ml a 250 ml láhve. U 50 ml láhve je třeba použít víčko 2x, protože jeho obsah je jen 2,5 ml. U jednorázových vzorků je třeba vylít do pračky do nádobky na aviváž, celý obsah sáčku. Jeden vzorek obsahuje 5 ml koncentrátu.

Dávkování parfému na praní

 

VZORKY: vylít celý obsah sáčku (5 ml) do nádobky na aviváž

BALENÍ 50 ml: 2x bílý víčko nebo 1x černý víčko (5 ml) do nádobky na aviváž

BALENÍ 250 ml: vylít 1x víčko (5 ml) do nádobky na aviváž

BALENÍ 500 ml: vylít 1x víčko (5 ml) do nádobky na aviváž

 

Pěny do koupele

 

Pro maximální pěnivý efekt přilijte 10 ml pěny do koupele do proudu teplé vody.

 

Bytové parfémy

 

Kromě naší aviváže vám nabízíme také bytový parfém v podobě sprejů pro každodenní použití. Speciální parfém vyvinutý pro domácnost. Je vhodný na textil, gauč, záclony, do auta a na provonění interiéru a pod. Sprej doporučujeme aplikovat výhradně pro účely tohoto druhu.

 

Prací gel PUELLA

 

Dodržujte pokyny uvedené na štítku na oblečení, pokyny ohledně dávkování a pokyny pro váš konkrétní typ pračky. Nepřekračujte kapacitu pračky, aby mělo prádlo během praní dostatek prostoru pro namáčení, oplachování, předmytí, odstřeďování a hlavní praní.

 

Pro dosažení optimálních výsledků je důležité také upravit množství produktu v závislosti na míře zašpinění prádla a tvrdosti vody, kterou vaše pračka používá během praní.

 

 

Prací gel dávkujte do přihrádky pračky určené pro prací prostředek v poměru 10 ml koncentrátu na každých 4 kg prádla. 10 ml odpovídá jedné čtvrtině víčka balení.

 

Péče o pračku a sušičku

Správná péče o pračku a sušičku zahrnuje pravidelné čištění, aby se udržela jejich výkonnost a životnost dlouhodobě. S dodržováním doporučených postupů v návodech od výrobců můžete zajistit optimální výsledky praní a sušení.


Zpět do obchodu