Náš příběh


Ve světě, kde se inovace setkávají s nezbytností, se slovenská značka PUELLA stala průkopníkem. Posunula hranice benefitů a účinků prostředků na praní a předefinovala smyslný zážitek péče o prádlo. Puella se svým vizionářským přístupem a neochvějným závazkem k dokonalosti posunula koncept aviváže na zcela novou úroveň.


Internetový obchod Puella se spustil 25. dubna 2020
na pozadí rodící se globální pandemie. Čelila všudypřítomným omezením, avšak nenechala se odradit díky výzvám, které před ní stály a značka nekompromisně pokračovala ve svých ambiciózních plánech.Ale vraťme se na začátek:

Několik měsíců před spuštěním e-shopu byl tým Puella odhodlán ve svém poslání přinést produkt, který by dokázal transformovat průměrný zážitek na pohlcující smyslový požitek. Stovky hodin byly věnovány honbě za dokonalými vůněmi bez jediného ústupku naší snahy o dokonalost. Naše vize přesahovala rámec samotné vůně. Chtěli jsme vytvořit produkt, který kromě uchvácení smyslů ztělesňuje nejvyšší kvalitu a buduje trvalé pouto s jeho uživateli. Díky rozšířenému procesu spolupráce s odborníky v parfumeriích, přísnými interními testováními a neúnavnou oddaností, jsme dosáhli úspěchu. Odemkli jsme vzorec pro produkt, který si nepopiratelně vysloužil titul nejlepší a nejvoňavější, v očích našich zákazníků. Zavedli jsme také přísné standardy a získali celoevropské certifikace. Naše produkty jsme „vyšperkovali“ do naprosté dokonalosti a dnes se můžeme hrdě pyšnit tím, že jsou opravdu nejlepší na trhu.

Inovace a revoluce aviváže

Naše úsilí o dokonalost nezůstalo jen při výrobě jednoho výjimečného produktu. Všechny další produkty, etikety a design jsme precizně navrhli tak, aby byly elegantní, intuitivní a obohacovaly zážitek z jejich používání ze všech stránek. Vaše pozitivní zkušenost s našimi produkty je pro nás mimořádně důležitá i zanechání skvělého prvotního dojmu a proto k tomu náležitě patří plná pozornost precizní prezentaci našeho mistrovského díla.

Na trhu, kde bylo nalezení aviváže tohoto ráže vzácností, se jako první a jakoby na zavolání objevila Puella. Jedinečná nabídka značky přinesla nejen výjimečnou vůni, ale také způsobila revoluci ve způsobu používání aviváže. Na rozdíl od běžných aviváží Puella okouzlila zákazníky odhalením, že i malé množství produktu může stačit k tomu, aby se celé prádlo naplnilo lákavou vůní.

Proces výroby Puella průlomového konceptu byl doprovázen výzvami, které běžné aviváže nedokážou překonat. Puella tak přesvědčila zákazníky o nepopiratelné kvalitě a výhodách svého produktu. Nabízí intenzivní a dlouhotrvající vůni s výhodami klasické aviváže při použití pouhých 5 ml produktu na 4 kg prádla. Naše stylové a designové 500ml balení postačuje až na neuvěřitelných 100 praní. Puella dokázala to, co se dosud zdálo nemožné.

Spokojenost zákazníků

a rozšíření značky

Postupně vůně Puella zdobila oděvy zákazníků po celé zemi a začal se rozvíjet okouzlující příběh. Recenze od zákazníků se hrnuly, přičemž každá z nich svědčí o podmanivé přitažlivosti vůně Puella. Tyto recenze zanechaly hluboký dojem na zákazníky, kteří na vlastní kůži pocítili nezapomenutelnou sílu vůní Puella a posílily tak svoji oddanost vůči značce.

Zobrazit další hodnocení

 


V současnosti již působíme v deseti zemích, kde se můžeme pyšnit dohromady s více než 25 000 recenzemi od našich spokojených zákazníků. Puella sní o tom, že se stane lídrem ve světě aviváže.

Závazek k excelentnosti
a inovaci

 

Cesta, na kterou jsme se jako tým Puella dali, je však neustálým procesem inovací, evoluce a zdaleka nekončí. Náš závazek k poskytování excelence převyšuje náš původní triumf. Dnes se aktivně věnujeme vývoji a představování nových produktů, které kromě zefektivnění a zdokonalování péče o prádlo přispívají také k vytváření výjimečného zážitku v domácnosti.U našich produktů jsme s velkou precizností vybírali každou přísadu a věnovali pozornost každému detailu s cílem dosáhnout nejvyšší kvality.
Tím zajišťujeme, že si udržujeme vysoké standardy, které jsme si stanovili již v roce 2020.

Baner 1 K L Í Č O VĚ   V Ý H O D Y
P U E L L A  P A R F É M Ů   N A   P R A N Í
Baner 1Naše značka si získala důvěru tisíců spokojených zákazníků, kteří nám zanechali více než 25 000 recenzí z deseti zemí.

Naše zákaznická podpora je na nejvyšší úrovni a profesionálně proškolený personál Vám ochotně poskytne veškeré potřebné informace, zodpoví dotazy a vyřeší případné komplikace. Vaše e-maily se vyřizují v co nejkratším čase a s profesionálním přístupem.

Vaše objednávky si nadmíru vážíme a tak chceme, aby k Vám přišly nepoškozené. S tím nám pomáhají kvalitní krabice, ve kterých zákazníkům zasíláme precizně uložené produkty a pomocí kvalitních výplňových materiálů produkt v krabici upevníme. Díky tomu balíček přijde k zákazníkovi nepoškozený i během mezinárodní přepravy.

Spolupracujeme s nejlepšími dopravci na trhu, aby balíček byl co nejrychleji a nejbezpečněji doručen k zákazníkovi. Ve většině případů je objednaný balíček hned druhý den u zákazníka.

Důraz na čistotu a kvalitní, poctivé složení:
Naše parfémy na praní vynikají tím, že na rozdíl od běžných aviváži nezanášejí pračku, neucpávají vlákna prádla a neporušují tak jeho funkčnost. Navíc jejich složení obsahuje vysoké procento vonných olejů, což zajišťuje intenzivní a dlouhotrvající vůni.

PUELLA – Parfémy na praní neobsahují: Těžké kovy, znečišťující rezidua, dioxan, SVHC, parabeny, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.


Proč vybrat produkty Puella?
Prozkoumejte výhody:

  • Naše výrobky splňují nejvyšší standardy kvality a jsou v souladu s přísnými normami EU předpisů.
    Zavázali jsme se dodržovat etické praktiky, naše produkty jsou veganské a nejsou testovány na zvířatech.
  • Malé dávkování parfémů oproti klasické aviváži – na 1 praní stačí pouze 5 ml a poskytuje výjimečnou vůni.
  • Naše dlouhotrvající vůně vytvářejí podmanivou auru, díky které bude vaše oblečení vonět znamenitě.
  • Naše vůně jsou vhodné pro všechny typy textilu, i pro sportovní a funkční oblečení pro sportovce a lidi, kteří milují pohyb.
  • Malé a skladné balení, které nezabere moc místa. Užijte si trvalou svěžest a vůni Vašeho prádla.
  • Prádlo vypráno s použitím Puella parfému na praní je vhodné i pro vysušení v sušičce. O vůni, která obohatila vaše prádlo díky Puelle během praní sušením v sušičce nepřijdete. Je pronikavá a přetrvává se stejnou intenzitou i po vysušení prádla pomocí sušičky.
Parfémy na praní
Parfémy na praní
Přejít na kategorii →
pěny do koupele
Pěny do koupele
Přejít na kategorii →
Bytové parfémy
Bytové parfémy
Přejít na kategorii →
Vzorky, dárková balení
Vzorky, dárková balení
Přejít na kategorii →


VÍCE INFORMACÍ
 

Hodnocení

Hodnocení...

Návod na dávkování

Návod na dávkování

Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Doprava

Doprava

Zpět do obchodu