K čemu všechno lze použít produkty Puella?

Puella produkty doporučujeme používat pouze v souladu s pokyny na jejich etiketách, tedy pro jejich primární účel.

Parfém na praní

Parfém na praní je určen nejen pro běžné prádlo, ale můžete jej použít i při praní ručníků, ložního prádla či jiných textilií, jako jsou například deky nebo závěsy. Tímto způsobem provoníte nejen své oblečení, ale celý váš dům.

 

Někteří zákazníci nám také potvrdili, že parfém na praní používají i při mytí podlahy nebo do difuzérů. Nicméně, v takových případech nemůžeme garantovat účinnost ani bezpečnost tohoto použití, protože produkt byl navržen a testován především pro praní textilií.

 

Pěna do koupele

Naše pěna do koupele je navržena tak, abyste si mohli užít dokonalou relaxační koupel s příjemnou vůní. Stačí jednoduše přidat pár kapek do teplé vody a nechat se unášet vůní a pohodlím.

 

Bytový parfém

Bytový parfém je skvělým způsobem, jak osvěžit vzduch a tkaniny ve vaší domácnosti. Můžete jej použít v různých místnostech jako je obývací pokoj, ložnice či koupelna. Stačí jen nastříkat do vzduchu nebo na tkaniny jako jsou závěsy a polštáře a vychutnávat si příjemnou vůni.

 

Jsou produkty vhodné do domácnosti s dětmi a domácími zvířaty?

Ano, všechny naše produkty jsou pečlivě formulovány s ohledem na bezpečnost a kvalitu. Před použitím vždy přečtěte a dodržujte pokyny na etiketách, abyste se ujistili, že jsou správně používány.

Zpět do obchodu