Způsob použití

Mohou parfémy na praní Puella poškodit pračku?

Naše parfémy na praní, které slouží jako náhrada běžné aviváže, jsou koncentrovány. Podle pokynů na etiketě produktu smí jejich obsah přijít do styku jen s vlhkým prádlem a s příslušnou přihrádkou na aviváž, ne s jinými povrchy.

Vnitřní části pračky jsou vyrobeny z plastů, které jsou odolné vůči vyšším teplotám a působení chemických prostředků. Pokud parfém přijde do styku s méně odolnějším plastem na povrchu pračky, nebo s jiným povrchem, je třeba dodržet pokyny na etiketě výrobku, a ihned daný povrch opláchnout vodou a otřít hadrem.

Dodržováním těchto pokynů a správným zacházením s produktem dosáhnete požadovaných výsledků a předejdete jakémukoli riziku poškození pračky nebo jiných povrchů.

Jaké je dávkování Puella parfémů na praní?

Pro dokonalý výsledek stačí nalít 5 ml koncentrátu do nádoby na aviváž a přidat 4 kg prádla (5 ml odpovídá množství plného víčka u našich 500 ml a 250 ml lahví, nebo dvou víček u 50 ml lahve; u jednorázových vzorků je celý obsah sáčku 5 ml).

Dávku můžete upravit podle preference pro intenzivnější nebo jemnější vůni.

Pro podrobné pokyny o dávkování a doporučeních při používání našich produktů, navštivte prosím stránku Návod dávkování.

Neznám vůně Puella, která je nejlepší?

Pro začátek bychom vám doporučili jednorázové vzorky všech vůní, které nabízíme v setu 6 ks.

 

Parfémy na praní si můžete vybrat z nabídky šesti vůní, podle toho, zda preferujete, sladké, svěží, květinové nebo ovocné tóny.

Parfém Double Y vás okouzlí elegantní vůní květu ylang ylang.

Frayo vám dodá oblečení svěží unisex aroma.

Unisex parfém JaLu vás zahalí do svěží adlehydické vůně.

S parfémem Queenka v šatníku zavládne sladká vůně květin a léta.

EmiJa obohatí textilie o ovocně-kořeněnou vůni.

First Dream vás uklidní tóny levandule a vanilky.

 

Po vyzkoušení vzorků si vyberete vůni, která vám nejvíc vyhovuje, a následně si můžete objednat větší balení. Více informací o našich parfémech na praní naleznete ZDE.

Jak používat prací gel PUELLA?

Hlavním úkolem univerzálního pracího gelu Puella je efektivní čištění prádla, jelikož se jedná o koncentrovaný a vysoce účinný čistící prostředek vhodný na bílé, na barevné a na tmavé prádlo.

Po vyprání bude vaše prádlo čisté a svěží. Produkt má velmi jemnou, delikátní a neutrální vůni, která se však na prádlo přenáší jen za účelem osvěžení tkanin.

Samotná formulace pracího gelu, včetně jeho vůně, byla navržena tak, aby doplňovala účinnost našich Puella parfémů na praní a jiných avivážních prostředků.

Jak správně používat parfém na praní Puella?

Puella parfémy na praní jsou náhradou aviváže, proto je dávkujte výhradně do přihrádky v pračce určené pro aviváž.

Pro dosažení požadované intenzity vůně je třeba dodržet doporučené dávkování produktu.

Přesné informace o správném dávkování parfémů na praní naleznete ZDE.

Abyste se mohli těšit z krásné a intenzivní vůně, je třeba produkty správně skladovat. Doporučení pro správné skladování naleznete ZDE.

Je Puella parfém vhodný do pračky?

Puella je produkt na praní. Nejde však mimo určenou nádobku v pračce (obvykle do přihrádky na aviváž).

Přetrvá vůně Puella parfémů i po sušení prádla v sušičce?

Oblečení vypráno s našimi produkty se může sušit v sušičce, neztratí svou vůni ani po usušení.

Pro zachování intenzity vůně doporučujeme sušit oblečení při teplotě do 80 °C, s programem sušení vhodným pro daný typ materiálu.

Z čeho se parfémy na praní skládají?

Naše parfémy na praní vynikají tím, že na rozdíl od běžných aviváží neucpávají vlákna prádla a neporušují tak jeho funkčnost.

Navíc jejich složení obsahuje vysoké procento vonných olejů, což zajišťuje intenzivní a dlouhotrvající vůni.

Chcete-li získat více informací o složkách použitých v produktech, doporučujeme vám přečíst si jejich příslušný popis.

Přesné složení každého produktu a podrobnější informace naleznete v jeho popisu na naší stránce.

K čemu ještě lze použít produkty Puella?

Produkty Puella jsou určeny výhradně pro účely jejich použití podle typu produktu – parfém na praní, pěna do koupele, bytový parfém.

Puella produkty doporučujeme používat pouze v souladu s pokyny na jejich etiketách, tedy pro jejich primární účel.

Jsou produkty Puella vhodné i pro funkční prádlo?

Naše náhrada aviváže je unikátní v tom, že je na olejové bázi. Toto složení se liší od běžně dostupných aviváží, což přináší specifické výhody pro vaše prádlo.

Díky olejové bázi je dávkování této aviváže mnohem menší. Tímto způsobem se šetří materiál prádla a je zároveň šetrnější k pračce.

Chtěli bychom Vás také ujistit, že naše náhrada aviváže je vhodná i na funkční prádlo. Avšak v tomto případě bychom Vám doporučili prát Vaše prádlo s pokyny uvedenými na prádle a dodržovat stupeň pracího cyklu, který je tam uveden jako informace pro doporučené praní.

Zároveň je třeba dodržovat způsob používání a dávkování produktu, který naleznete zde: www.PUELLAvune.cz/davkovani

Jak skladovat produkty Puella?

Produkty uchovávejte na tmavém místě při pokojové teplotě a mimo dosah dětí.

Nepoužívejte po datu spotřeby uvedeném na obalu. Láhev po použití uzavřete, abyste předešli vyprchání vonného oleje. Produkt nepřelévejte do jiných nádob.

Koncentrát může nepříznivě působit na jiné nevhodné plasty nepřizpůsobené pro tento druh produktu, v důsledku čehož se produkt i nádoba znehodnotí.

Jak dávkovat parfém Puella na praní, pokud vlastním pračku s funkcí AutoDose - automatické dávkování aviváže?

Parfém na praní Puella je vysoce koncentrovaný, takže dávkování je několikanásobně nižší než u běžných změkčovadel. Automatické dávkování pračky by proto mělo být nastaveno tak, aby výchozí množství jedné dávky bylo 5 ml na 4 kg prádla. Pro správné nastavení tohoto poměru postupujte podle pokynů v návodu k obsluze pračky nebo se obraťte na výrobce konkrétního modelu pračky.

Tip: Pokud nemůžete nastavit poměr tak, abyste zachovali správnou dávku parfému Puella, ujistěte se, že je zásuvka na aviváž prázdná a není v ní žádná jiná aviváž. Poté do přihrádky nalijte požadované množství parfému a přidejte tolik vody, aby celkový objem dosáhl objemu jedné standardní automatické dávky pračky (pokud to váš model pračky umožňuje).

Při tomto postupu pračka automaticky dávkuje pouze takové množství parfému Puella, které bylo nalito během každého pracího cyklu. Upozorňujeme, že toto dávkování je třeba opakovat před každým novým praním.

12 položek celkem
Zpět do obchodu