Proč právě Puella?

vhodné pro
alergiky

 

Dermatologicky testované
parfémy na praní

 

doručení
do 3 dní

 

zákaznická
podpora

Dbáme na poctivé složení a kvalitu našich produktů

neobsahuje
těžké kovy

vegan
a cruelty free

bez nanolátek
a mikroplastů

bez
parabenů

Bezkonkurenční náhrada aviváže

Naše parfémy na praní jsou koncentrované a vyrobené na olejové bázi s vysokým procentem vonných olejů. Puella parfémy na praní jsou bezkonkurenční náhradou za běžný aviváž a představují výhodnou volbu pro zákazníky, kteří chtějí dosáhnout kvalitních výsledků a zároveň ušetřit peníze. Oproti běžným avivážím se naše produkty osvědčují jako ekonomická alternativa.

Intenzivní a dlouhotrvající vůně

Naše parfémované náhrady za aviváž mají jednoznačný cíl – přinést Vám kvalitu a intenzivní vůni, která vydrží dlouho a to už od první dávky. Naše náhrady za aviváž jsou dokonce nejvíce koncentrovány ve svém druhu, když je srovnáte s konkurencemi v našem segmentu.

Můžete se spolehnout na to, že náhrada Puella za aviváž Vám poskytne nejvyšší úroveň vůně, která vydrží déle než u jakýchkoli jiných značek. Prádlo bude po vyprání s použitím Puella parfémů na praní také neuvěřitelně jemné na dotek a po vyprání je prádlo vhodné sušit i pomocí sušičky.

Rozmanitost vůní

S našimi PUELLA parfémy na praní máte možnost vybrat si z našeho širokého spektra vůní. Ať už preferujete sladkou levanduli a vanilku First Dream, svěží kombinaci květů a citrusů JaLu, exotické květiny Ylang Ylang vůně Double Y, ovocně-kořeněný zážitek Emija, nebo květinově ovocnou esenci Frayo, či nejsladší vůni ovocně-květinovou Queenka. Náš výběr vůní uspokojí každého.

Prací parfémy VS běžné aviváže

Při používání běžných aviváží se často stává, že musíte zvýšit dávku až dvojnásobně nebo dokonce ještě více, abyste dosáhli požadovaného efektu. Toto však může mít negativní vliv, jako například zahlcování pračky a ucpávání vláken prádla. Navíc průměrná dávka běžné aviváže Vás tak může stát až 11 kč za každé praní.

Puella je cenově nejvýhodnější volbou v porovnání nejen s běžnou aviváží, ale také s jinými oleji určenými k praní. S našimi produkty si můžete být jisti, že Vaše prádlo bude voňavé a osvěžující dlouhou dobu po praní. Naše nejlepší a největší balení, které je dostupné za neuvěřitelných 6 kč na jednu dávku, je určeno pro 100 praní a jeho celková váha je jen 0,515 kg (ve skladném 500 ml balení).

Zpět do obchodu